2021 Yılında Katılabileceğin 5 Özel Gezi Turu

Gezmekle beraber insanların görüş ve bakış açılarında gelişme gerçekleşir. Hem sevdiklerinizle beraber yapabileceğiniz faaliyetleri tek başınıza da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Gezi turlarında planlamayı yapan tatil.com ailesi ile rahatlığa erişmiş eğlenceli anıları biriktirmek sizin elinizde olur.

Likya Turları

Türkiye’nin cennet köşelerinden olan antik Likya yolu üzerinde kalan yerlerde muhteşem doğanın cazibesine katılabilirsiniz. Likya Turları ile Muğla ve Antalya’nın cennet koylarını keşfedebilirsiniz. Akdeniz’in muhteşem yeşil ve mavisini doyasıya yaşayacağınız gezinizde unutulmaz anları yaşarsınız. İztuzu, Saklıkent, Dalyan, Tlos, Ölüdeniz, Kaş, Kalkan ve Kekova gibi harika noktaların rotada yer aldığı gezi turunuzla unutulmaz bir tatil yapabilme fırsatını yakalarsınız.

Karya (Bodrum Marmaris) Turları

Ege ve Akdeniz’in kesişim noktasında yer alan Bodrum ve Marmaris arasında hem doğa hem de kültür gezi turunu yaşayabilmek için Karya Turları katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cennetten farksız koyların yer aldığı bölgede doğanın muhteşem uyumuna şahit olursunuz. Ayrıca Karya döneminde inşa edilmiş pek çok antik eserlerin keşfedilmesiyle gezinizin içerisine kültüre ait ögeleri ekleyebilirsiniz. Yılın büyük bir zamanı içerisinde güneşli gün sayısını çok bulabileceğiniz Bodrum ve Marmaris gezinizde eğlenceyi üst seviyede yaşarsınız.

Mardin Turları

Mezopotamya toprakları olarak bilinen Mardin kendine has kültürü, eşsiz mimari yapısı, ev sahipliği yaptığı birçok medeniyetten kalan önemli eserlerle ‘kadim kent’ olarak bilinir. Tarihin birçok uygarlığının etkisini taşıdığı zengin alt yapısıyla beraber keşfedilmeye her daim yenilikleriyle sizi karşılar. Taş evleri, tarihi çarşıları ile gezgin ruhlu insanların, gidilecek şehirler listesinde üst sıralarda yer almasından kaynaklı olarak Mardin Turları mükemmel bir gezi turu deneyimini size yaşatır.

 

Balkan Turları

Avrupa’da tarihi ve kültürel dokusu bozulmamış, kendine has yapısı ile günümüze kadar gelmeyi başaran Balkanlar muhteşem yurt dışı turlarından birisidir. Gerek bir tur ile birçok ülkeyi ve şehri görebilme olanağı gerek de Türkiye’ye olan yakınlığı ile, Balkan Turları olabildiğince büyük avantajları yaşatabilen geziler arasında yer alır. Ayrıca yurt dışı turları içerisinde uygun bütçeli olmasından kaynaklı en çok tercih edilenlerdendir. Osmanlı kültüründen izler taşıyan Balkan şehirleri sizi yemek kültürü, müzik kültürü, mimari yapısı ile her daim yeni bilgiler öğrenmenizi sağlar. Vizesiz olarak yapılabilmesinden kaynaklı çoğu kişi bu ulaşım rahatlığından faydalanarak yeni gezi rotasını belirler. Sırbistan, Yunanistan, Makedonya, Bosna Hersek gibi ülkeleri bu yurt dışı gezi turu sayesinde görebilirsiniz.

Doğu Ekspres Turları

Anadolu’nun birbirinden güzel şehirlerini, harika bir tren seyahati ile keşfedebileceğiniz Doğu Ekspresi Turları sizi büyülü bir yolculuğa çıkartır. Tren yoluculuğunuzla beraber muhteşem manzaraların keyfini çıkartırsınız. Tren ile koyu ve samimi muhabbetleri kurabileceğiniz arkadaşlarınızla ya da yeni tanışacağınız insanlarla beraber hayatınızda deneyimlerinizi artırabilme olanağını yakalarsınız. Bir tatilde aradığınız birçok heyecanı barındıran bir konsepte sahiptir. Trenle seyahat kültürü anlayışınızı geliştirecek ve harika bir zaman yaşamanıza katkı sağlayacaktır. Üstelik kısa bir program olmasından kaynaklı birçok kişi tarafından tercih edilir. Ankara’dan Kars’a uzanan yolculuğunuz Anadolu harikalarını görmek içindir.

Gezi turları ile sizin daha fazla eğlenme ve deneyim yaşama fırsatını sunan tatil.com ailesi birbirinden farklı noktalarda bu imkanı sağlar. Güvenilir tatil fırsatını yakalayacağınız gezinizde otelden ulaşıma kadar birçok unsurla uğraşma durumunda kalmazsınız. Firmanın tecrübe güvencesiyle birlikte siz sevdiklerinizle ya da tek başınıza mükemmel bir tatil yaşarsınız. 2021 yılında katılabileceğiniz 5 özel gezi turunu ise https://www.tatil.com/ tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Giri to post comment.

Copyright © 2020 YeniGezi · · yenigezi