Farklı Valiz Seçenekleri İle Eğlenceli Seçenekler

Desa yüzlerce çeşit seyahat tipi valiz ve çantalar ile karşınızda! İlkbahar, yaz, sonbahar, kış fark etmeksizin her mevsim tatil ihtiyacı duyarız. Tatillerimiz için tam anlamıyla kurtarıcı niteliğine sahip olan valizlerimiz ya da seyahat çantalarımızdan sizler için en uygun olanı seçip, kıyafetlerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz!

Samsonite Base Boost 55 cm Kabin Boy Kumaş Valiz (https://www.desa.com.tr/kirmizi-samsonite-base-boost-55-cm-kabin-boy-kumas-valiz-2010041033/?#ins_sr=eyJwcm9kdWN0SWQiOiIyMDEwMDQxMDMzXzM2MjM4In0%3D)

Samsonite Base Boost 55 cm kabin boy kumaş valiz ile seyahatleriniz hem çok eğlenceli hem de çok zahmetsiz olacak. Seyahatlerinizde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz kabin boy valiz yalnızca 2 kg ağırlığındadır. İç ölçüleri 55*40*20 cm olup, tam olarak 5 yıl garanti kapsamındadır. Bu kırmızı valiz hem kullanışlı hem de son derece şık bir aksesuar olarak, seyahatinizi kolaylaştırır.

Samsonite S’Cure – 81 cm Büyük Boy Valiz

Samsonite S’Cure – 81 cm Büyük Boy Valiz uzu n seyahatlerinizin en büyük  yardımcısı olarak yerini alıyor. Eşyalarınız çok fazla ya da uzun bir seyahat planı içerisinde misiniz? Yalnızca 5 kg ağırlığındaki poliprolen bu valizimizin iç hacmi tamı tamına 138 litredir. Görüntü olarak son derece klas ve aynı zamanda da iç hacmi son derece olan bu büyük boy valiz ile tatilleriniz, seyahatleriniz fazlasıyla eğlenceli geçecek!

Samsonite Proxis – Spinner 4 Tekerlekli Orta Boy Valiz 69cm 

Samsonite Proxis – Spinner 4 Tekerlekli Orta Boy Valiz 69cm gold renk bu plastik valiz son derece hafif ve de iç hacmi olabildiğince geniş. Kısa seyahatlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek!

Desa markaları tarafından üretilmekte olan bu valizler ve seyahate çantaları ile hayatınızın kolaylaşacak. Birbirinden şık ve kullanışlı bu modellerden sizler için en uygun olanı seçin ve de seyahate planınızı gerçekleştirin!

Yorum Yap

Giri to post comment.

Copyright © 2021 YeniGezi · · yenigezi