Haftasonu Gidilecek İstanbul’a Yakın Tatil Bölgeleri

Haftasonu  gidilecek İstanbul’a yakın tatil bölgeleri; büyük şehirlerin stresli havasından kaçmak ve rahat bir haftasonu geçirmek için aynı zamanda yaşanılan bölgeye yakın olması tercih sebebidir. İstanbul’un yakın çevresinde bulunan ve bir çok misafir ağırlayan otellerimiz mevcut durumdadır.

Büyük Abant otel 

Büyük Abant otel; Abant gölü mevkinde  alan bu otel temiz havası ve iç açıcı yeşillikleri ile doğayı ayağınıza getirmektedir. Tüm damak zevklerine hitap eden mutfağı ile bir çok lezzetin tadına varacaksınız. İçinde bulunan aktiviteler; bilardo, kapalı yüzme havuzu, tenis, PlayStation, futbol aynı zamanda; sauna, hamam, spa, masaj, fitness aktiviteleri ile yorulmuş vücudunuzu rahatlatacaksınız. Bir çok misafir ağırlayan bu otel en iyi hizmetleri ve kaliteyi sunmaktadır.

Cunda panorama otel Cunda

Cunda panorama otel Cunda; büyük şehirlerin kalabalığından kısa bir süreliğine bile olsa kaçmak, kafa dinlemek, stres atmak isteyen tüm misafirleri ağırlamak ve en iyi hizmeti sunmak için burada bulunmaktadır. Bu otel Cunda adasında bulunmaktadır. Her sabah yöresel kahvaltı çeşidi ile misafirlere görsel ve damak şöleni yaratmaktadır. Tüm yiyecek ve içeceklerde doğal besinler kullanılır. Otel içerisinde; özel plaj, açık havuz, emanet kasa, kablosuz internet ve çamaşırhane bulunmaktadır.

NG Sapanca wellness & convention

NG Sapanca wellness & convention; Sakarya’nın bol yeşillikleri arasında ve tertemiz havasında, doğanın tam ortasında yer alan bu otel bir çok tatilcinin gözdesi haline gelmiştir. Yeşillikler içinde bulunan bu otel; çevresinde hamaklar oluşturmuştur. Otel içerisinde açık havuz ve kapalı havuz mevcuttur. Büyük ve düzenli bahçesi ile büyük şehirlerin yarattığı tüm stresi unutacak ve doğanın güzelliğine kapılacaksınız. Haftasonu  gidilecek İstanbul’a yakın tatil bölgeler; sizde bu yerleri keşfetmek isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Giri to post comment.

Copyright © 2021 YeniGezi · · yenigezi