Avon! Kendi Kokunu Seç!

Sürekli daha iyi ve daha kaliteli ürünleri tüketici ile buluşturan Avon yaklaşık 150 yıllık geçmişi ile en önemli güzellik markası. Kadınların en çok kullandığı markalar arasında yer alan firma, geniş ürün gamı ile en iyi kozmetik markası olmayı başarıyor!

Wish Of Love Kadın Parfümü Bahara Özel Ambalaj 

Kadın görünümüne imza atan ve kişiliğin parçası olan wish of love kadın parfümü, benzersiz bir etkiye sahip. Meyvemsi ve çiçeksi kokusu dışında yaban mersini ve kiraz tomurcukları notalarının sıcak buluşması olan ürün kadının karakteri ile özdeşleşiyor.

Hayat duruşunu yansıtan etkileyici görünmeyi sağlayan parfüm aynı zamanda özgür ve özgüvenli hissettiriyor. Kalıcı esansları ile baş döndürücü kokusu her kadına hitap ediyor. Yaratıcı şişe tasarımı parfüm seçeneği kadar ilgi görüyor.

Individual Blue Erkek Parfüm EDT 100 Ml 

Erkeğin orijinalliğini göstermeye yardımcı olan ferah havalı ve modern kokusu ile baş döndüren Individual blue erkek EDT fujer-ferah koku aile üyesi. Güçlü ve egzotik aroması ile öne çıkan ürün çekici hissetmeye yardımcı oluyor. Erkek teninde güzelleşen koku kadınları mesh ederken model ve maskülen bir seçenek olarak önem kazanıyor.

Erkeklerde kısıtlı olan aksesuarlar içerisinde yer alan parfüm, bergamot, lavanta ve misk kokusu ile hem günlük kullanımda hem de özel günlerde yoğun şekilde hissedilen bir aksesuar olarak dikkat çekiyor.

Gelinlere Özel Hediye Seti 

İçeriğinde Incandessence enjoy kadın parfümü, advence techniques by Avon argan ve marula yağı içeren çift fazlı saç spreyi ve apple pie banyo köpüğü bulunan kadın çeyiz paketi kutusu gelinlere özel. Gelinlere özel hediye seti ücretsiz kargo seçeneği ile sipariş verilmekte. Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası avon’un özel seti tam senin için!

Kokularıyla her zaman etkileyen markanın tüm parfüm çeşitlerini kozmetik.avon.com.tr adresinden ulaşarak inceleyebilir ve kendi kokunu kendin belirleyebilirsin. Yüzlerce farklı seçenek içerisinden tarzının yansıtan ürüne ulaşabilirsin! Size özel olarak tasarlanmış olan parfüm ile özel hissedip cazibenizi sergileyebilirsiniz. Çekici ve yeni ürünlerle dolu kataloglar tüm kadınların gözdesi!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi