Ayaklarınızda Bahar Rahatlığı! Asics!

Asics, 2017 yılında kurulan ayakkabı ve giyim firmasıdır. Sektörde hizmet vermeye başladığı günden itibaren, kalitesi ve her daim müşteri memnuniyet odaklı çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. Her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden farklı ayakkabılar için sistemin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Avantajlı ve indirimli fiyatlardan yararlanarak, kendinizi şımartmanın tam zamanı!

Gel Nimbus 24 Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı

Gel nimbus 24 siyah, lacivert, gri ve mavi renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Kendinize uygun bedeni tercih ederek, online sipariş etmeniz mümkün. Teknolojik file ile ayağınızı yumuşacık bir şekilde sarar ve nefes almasını sağlar. Loş ışıklı ortamlarda görünür olmanız, üzerinde kullanılan renkler ile beraber mümkündür. Yastıklama teknolojisi bulunuyor. Bu da ayağınızın, ayakkabı içerisinde rahatlıkla hareket etmesine neden olur. Yüksek tabanlı bir üründür. Kullanılan teknoloji, ayakkabının dayanıklılığını artırır. Uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Kauçuk taban, hafif ve diğer bilinen malzemelere göre daha sürdürülebilir malzemelerle üretilmiştir.

Ub 3-S Gel-Nimbus9

Ub 3-S Gel-Nimbus9 ayakkabı, çok renkli ayakkabı kategorisine girmektedir. Ürünün taban bölümünde ve yan alanlarında, farklı renkler kullanılmış. Bu da tarzını yansıtmak isteyen kişiler için ideal bir tercih oluyor. Özel file kumaş ve sentetik deri paneller vurgulanmıştır. Orijinal tasarımına sadık kalınarak, üretilen üründe kullanılan teknoloji ile beraber topuk ve ön ayak bölümünde yastıklama bulunuyor. Ayaklarınızın sağlığı önemsenerek, tasarımı oluşturulmuştur.

Japan S Pf

Japon S Pf, düz beyaz ve çok renkli tercihi ile bulunmaktadır. Beden seçiminizi yaparak, direk sipariş etmeniz mümkün. Orta tabana sahiptir. Sentetik deri kullanılmıştır. Uzun süreli olarak, rahatlıkla kullanmanız mümkün. Testten geçerek satışa sunulmuştur.

Gel-Kayano 27 Platinum

Gel-Kayano 27 Platinum, kaliteli malzemeden üretilmiş bir üründür. Konforlu koşu ayakkabısı olarak bulunuyor. Nefes alabilir yapıya sahip olduğundan dolayı, gün içerisinde uzun süreli olarak kullanmanız mümkün. Mükemmel darbe emilimi bulunuyor. Yumuşaklık sağlayan teknolojisi ile uzun süreli kullanabilirsiniz. Topuk koruması sayesinde hem ayağınız sabit kalır. Hem de olası darbelerden korunur.

Metarise

Metarise, konforlu ve dayanıklı ürün voleybol ayakkabısı olarak tasarlanmıştır. Çok rahat oturuş ve destek sağlayan tasarımında, orta taban teknolojisi bulunuyor. Yastıklama ve darbe eğilimine karşı kullanışlı bir üründür. Ayakkabının arka bölümü ile ön bölümü, hafif yüksek. Bu da voleybol oyuncuları için rahatlıkla hareket edebilmelerini sağlar.

Asics, farklı spor dallarında teknolojiye önem veren kalitesi ile öncü bir markadır. Siz de, sportif faaliyetlerinizde hem şık, hem rahat, hem de ayak sağlığına zarar vermeyecek ürünlerden yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız asicscom.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Online alışveriş ile dilediğiniz tercihanında kapınıza gelir!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi