Ayvalık Turu

Ayvalık muhteşem yazlık gezi yerlerinden biri. Aynı zamanda deniz severler içinde çarşaf gibi ve berrak bir denizi var. Bu sıcak yaz aylarında Ayvalık turu yapıp biraz şehir hayatından uzaklaşabilirsiniz. Aynı zamanda Cunda adasında yemek yemeden ve oranın muhteşem deniz ürünlerini tatmadan da dönmeyin. Denize girmek söz konusu olduğunda ise Sarımsaklı plajları bu konuda ün kazanmış ve herkesin de bayıldığı bir yer olacak Ayvalık turu yaptığınızda.

Şeytan sofrasına çıkıp cenneti andıran muhteşem manzarasını izleyebilir ve burada ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Yazın hemen herkes şehir hayatının sıkıcı ve boğucu yerlerinden uzaklaşarak kendini sakin bir sahil kasabasına ve denizin kumun güneşin tadını çıkarabileceği yerlere atmak istiyor. Yazlık yerler denildiğinde ise aklımıza Çeşme, Bodrum, Alaçatı, Ayvalık gibi sakin ve dinlenebileceğimiz kasabalar geliyor. Bunların arasında ise Ayvalık çok güzel bir alternatif olacak eğer hala gitmediyseniz mutlaka gitmeli ve buranın Rumlardan kalma muhteşem ambiyansını ve ara sokaklarındaki o küçük şahane kafeleri keşfederek burada birer kahve içmelisiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2020 Yeni Gezi · · yenigezi