Bodrumda Yapılacaklar Neler?

Farklı bir şehirde bir gününüzü 50 Türk Lirası ile dahi son derece kolay bir şekilde geçirebilirsiniz fakat Bodruma gelirseniz ortalama 100 ila 200 Türk Lirası tutarıyla günü tamamlamanız mümkün olacaktır. Bodrum bünyesinde onlarca farklı mekanın her birinde fiyatlar ortalama bu miktarın harcanmasına neden olacaktır.

Gece Kulüpleri Pahalı Mı?

Her zaman için merak edilen konulardan bir tanesi olan gece kulüpleri ve bodrum, doğal olarak belirli yerlerde çok yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Özellikle bazı gece kulüplerinde normalde bir bira olarak belirlenen giriş değerinin viski şişesiyle ölçülmesi nedeniyle de 50 TL ile çıkmanız da mümkün olmayabiliyor. Bundan dolayı tanıdığınız ve bildiğiniz yerlere gidebilir, aynı zamanda bu sayede sosyal olmanız sayesinde de mekanda herhangi bir sorun yaşamamanız mümkün olacaktır. Bodrumda yapılacaklar neler? Çocuklar için çok da eğlenceli bir yer olmaması ve genel anlamda gece kulüpleri ve sahil kenarlarıyla adını duyurması doğal olarak fiyatının da sadece para harcamaya yönelik seçenekler dolayısıyla yüksek olmasına neden olabiliyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi