Butik Ayder ve Batum Gezisi

ayder

Bir başka Ayder ve Batum turu ile tekrar karşınızdayız. Ancak bu sefer turumuzun kalkış noktası İzmir olarak belirlenmiş böylelikle Ege bölgesinde yaşayanların Karadeniz’e tura gitmesi için ilk önce İstanbul’a aktarma yapmalarına hiçbir gerek kalmıyor. Toplam 3 gün sürecek olan turda gayet fazla yer göreceğiz. Ayrıca fiyatlarla birlikte ödeme koşullarının da gayet uygun olduğunu vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. İşte Butik Ayder ve Batum gezimizin detaylı programı.


Tur Programı

1. Gün : Turumuzda birinci gün Fırtına Vadisi’ni, Zilkale’yi, Çat’ı, Timsat’ı, Şenyuva Köprüsü’nü ve Ayder Yaylası’nı gezeceğiz.
2. Gün : İkinci günde ise uğrayacağımız yerler Batum turu ile başlayacak, ardından Gonio-Apsoros Kalesi, Çoruh Nehri, Botanik Bahçesi, Resim ve Güzel Sanatlar Müzesi, Tiyatro Binası, Medea Heykeli, Batum Limanı, Meryem Ana Katedrali ve Orta Cami’yi gezeceğiz.
3. Gün : Uzungöl, Sümela Manastırı, Maçka, Meryem Ana Kilisesi, Ayazma, Trabzon, Atatürk Köşkü ve Ayasofya’yı gezeceğiz.

Fiyat Listesi

İki kişilik odada kişi başı : 494.10 TL
Tek kişilik oda : 513 TL
İlave yatak : 513 TL

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayınız

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi