Çok Gezmene Gerek Yok Vivense ile Evini Tazele!

Vivense mobilya sektörünün en yeni girişimci firmaları arasında yer alıyor. Uygun fiyata yüksek kalite ve hatta oldukça genç çizgilere erişim sağlamanın mümkün olduğunu kanıtlayan bu firmada her kişinin kendi zevkine uygun mobilya ve aksesuar bulması mümkün. Dileyen kişiler direkt olarak Showroomlardan inceleme yapabilir ve sipariş sunabilir dileyen kişiler de internet adresi aracılığı ile siparişlerini verebilir. Satın alınan ürünlerin hasarsız bir biçimde teslim edilmesi için fırsat sunulmaktadır.

Nala Kitaplık

Nala kitaplık son senelerin en sevilen tarzlarını yansıtan hem nostaljik hem de işlevsel parçalar arasındadır. Kitaplarınızı yerleştirirken oldukça işlevsel bir bakış açısı sunarken aynı zamanda özel tasarımı ile memnun etmektedir. Ürün 2 sene boyunca garantilidir. Üründe beklenmeyen bir sorun oluşması durumunda firma ile iletişim kurabilir ve değişim ya da iade talep edebilirsiniz. Vivense kapsamında en büyük önem arz eden hususların başında kesinlikle müşteri memnuniyeti gelmektedir. Ürün suntalam kullanılarak üretilmiştir. Temizlik aşmasında hafif nemli bir bez kullanılabilir ve daha sonrasında kuru bez ile üzerinden geçilebilir.

Bergama Karyola

Bergama karyola şık, ferah ve işlevsel mobilyalardan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Özellikle çok detaydan hoşlanmayan kişilerin en yeni favorileri arasında bulunmaktadır. Ürün 140×190 cm ölçülerinde tasarlanmıştır. Hem yetişkin hem de genç odalarında sorunsuz kullanılabilir. Ürün kurulumu konusunda dilerseniz Vivense ekibinden destek alma imkanınız da vardır. Metal profiller kullanılarak üretim yapılmıştır. Boyası oldukça dayanıklıdır. Ürünün en dikkat çeken özelliklerinin başlında ise kesinlikle vize ya da herhangi bir ek materyal gerekmemesidir. Ürünü özel geçme sistemleri ile kilit yapısı üzerinden anında oluşturabilirsiniz.

Moon Steel Ayaklı Puf Yeşil

Moon Steel Ayaklı Puf Yeşil ürün sayesinde yatak odanızda ya da oturma odanızda muhteşem bir köşe oluşturabilirsiniz. Hem işlevsel hem de görsel manada muhteşem bir ürün olan ayaklı puf ile evinize renk katmak artık her zamankinden daha kolay bir hale gelmiştir. Üretim aşamasında oldukça büyük çaba sarf edilmektedir. Ürünün tasarımında çift kademeli biri kontrol sistemi mevcuttur. Kalite konusunda onay almayan ürünlerin Vivense bünyesinde satışa çıkarılmasına asla izin verilmeyecektir. Puf kısmı hem pamuk hem de polyester içeren kumaştan üretilmiştir. Bu noktada 2 senelik garantiden de söz etmek gerekir. Bir sorun yaşamanız durumunda Vivense temsilcileri ile iletişim kurarak sorunun anında giderilmesi için destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek firmanın öne çıkan özellikleri arasındadır.

Özcanlar Çerçeve Abstract Bitki Üçlü Modern Konsept Dekoratif Tablo Seti

Özcanlar Çerçeve Abstract Bitki Üçlü Modern Konsept Dekoratif Tablo Seti ile odanıza harika bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Sunulan bu ürün boyutlarından renk canlılığına kadar daha öncesinde satın alan kişilerin memnuniyetini ve takdirini kazanmış durumdadır. Özellikle sade odaları renklendirmek için bir arayış içerisindeyseniz Vivense tarafından satışa çıkarılan tablolar izsin için kurtarıcı olacaktır. Farklı model ve tablo alternatifleri de mevcuttur. Dileyen kişilerin tekli olarak satın alması için uygun farklı model alternatifleri de mevcuttur. Ürün siyah çerçevede gönderilmektedir. Dijital baskının görsel kalitesi oldukça yüksek durumdadır.

Armens İkili Koltuk Kollu Siyah Ayak Füme

Armens İkili Koltuk Kollu Siyah Ayak Füme modeller daha bohem ürünlerden hoşlanan kişiler için harika bir alternatif sunmaktadır. Sunulan bu ürün sayesinde muhteşem bir rahatlık ve aynı zamanda tasarım kendini gösterecektir. Ürün nubuk kumaş kullanılarak üretilmiştir. Ayak kısımları ise nubuk ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir lekelenme olduğu zaman silinebilir kumaş özelliği sayesinde temizlik aşamasında da herhangi bir aksaklık meydana gelmeyecektir.

Vivense yüksek kaliteye daha uygun fiyatlar ile ulaşmak için harika bir fırsat vermektedir. https://www.vivense.com/ adresi üzerinden sorunsuz şekilde erişim adımlarını tamamlayabilirsiniz. Ürün siparişinizi kampanyalı dönemlerde tamamlarsanız daha makul fiyatlara daha fazla ürün satın alma hakkını da yakalayacaksınız. Ürün gönderim adımlarında zarar görmemesi için özenle paketlenecektir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi