Colins ile İndirimleri Kaçırma!

Kalite, fit ve yeniliği bir arada sunan Colin’s ürün ve hizmetleri ile insanları iyi hissettiriyor. Koleksiyonunda çeşitlilik yaratırken tarzınızı özgürce yansıtmanız için hizmet anlayışını öne çıkarıyor. Jean odaklı ürünleriyle gençlerin beklentilerini karşılıyor.

Regular Fit Yünlü Denim Kadın Ceket

%100 pamuk kumaş kullanılarak üretimi gerçekleştirilen regular fit yünlü denim kadın ceket aslında polyester kullanıldı. Normal kesim ürün Kürt görünümü ile farklı bir hava katıyor. Düğmeli kapama sistemi göğüste bulunan cep detayı bilek ve boy ribanaları dikkat çekerken hem şıklığı hem konforu bir arada yaşamanızı sağlıyor.

Fit görünümünüzü rahatlıkla yansıtırken soğuk hava şartlarında konforla birlikte sıcaklığı hissedeceksiniz. Spor olduğu kadar şık kombinasyon da sağlayan ürün karışımlı olarak tasarlandı. Günlük ya da özel günlerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda her durumda uyarlanabilecek kıyafet seçimi olarak öne çıkıyor.

Bisiklet Yaka Çizgili Triko Çok Renkli Erkek Kazak

Normal kesim çok renkli ürün triko yapısı ile kış aylarında sıcak kalmanızı sağlıyor. Bisiklet yaka çizgili triko çok renkli erkek kazak %92 akrilik, % 7 gün ve %1 polyester içeriye sahip. Her ortamda tarzınızı yansıtabileceğiniz ürün sayesinde hareket özgürlüğünü de hissedeceksiniz.

Yumuşak yapısı sayesinde hem sonbahar hem kış sezonuna uygun. Fit görünümünün yanında normal kalıp ile öne çıkan triko kazak yumuşak tuşeli akrilik triko ipliği kullanılarak üretildi. Şık tasarımıyla öne çıkarken konfor sağlaması sayesinde erkeklerin son gözdesi.

Regular Fit Düz Paça Orta Bel Mavi Kadın Jean Pantolon

Denim ürün grubuna ait olan regular fit düz paça orta bel mavi kadın jean pantolon tasarımı ile göz kamaştırıyor. Bileğim üstündeki paça boyunun yanında belden bağlaması ve aynı zamanda pelerin görünümlü tasarımı dikkatleri üzerinde topluyor. Kadının asaletini spor tarzla birleştirirken her mevsime uygun gösterişli jean pantolon özel hisseden kadınların gardıroplarda yerini aldı.

Kadın ve erkek giyim koleksiyonu ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Colin’s modanın standartlarını yükseltiyor. Dünyanın birçok ülkesinde yer alan mağazalara ulaşamıyorsanız colins.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi