Columbia Yeni Sezon Casual Modelleri!

Columbia dünya çapında spor ürünleriyle tanınan bir markadır. Geniş ürün yelpazesi ila doğaseverler için ürünler bulunur. Casual vb. giyim tarzına uygun trende ürünleri sunar. Kısacası farklı tarzlara hitap eden spordan gündelik hayata kadar her alanda kullanılan fonksiyonel ürünler sunmaktadır.

Painted Peak Knit Cropped Top Kadın Kısa Kollu T-Shirt

Crop tarzı tişörtler oldukça rahat üst giyim parçalarıdır. Her bedene uygun seçeneklere ulaşmak mümkündür. Sarı renkli Painted Peak Knit Cropped Top Kadın Kısa Kollu T-Shirt değişik şekillerde kombinlenir. Göğüs kısmındaki file cep detayı oldukça hoş görünür. Rahat kumaşı ila günlük kullanımda idealdir. Yüksek bel bir etek ve sandaletle kombin yapıp modern bir stil yaratırsınız. Ayrıca yüksek bel pantolonlarda gayet şık tarz yaratmaktadır. Spor ayakkabılar ila casual giyim tarzına uyan kombinler yapabilirsiniz. Şık aynı zamanda rahat model kadınların dolabında olmalıdır.

Landroamer Ripstop Erkek Pantolon

Ürün, rahatlık arayanlar için en uygun alternatiflerdendir. Ayrıca 50 faktör güneş koruması sağlar. Lekelere ve suya dayanıklı dokusuyla doğa gezilerinde ilk tercihtir. Kendinden kemerli pantolon günlük yaşamda da kullanılır. Outdoor giyim ve casual giyime uygundur. Beyaz bir t-shirt ya da baskılı sweatshirt kombini fark edilmenizi sağlar. Sneaker ayakkabılar casual stilinizi tamamlayan unsurlardır. Bisiklet turları, kamp gezileri ila doğa yürüyüşlerinde rahat edersiniz. Outdoor ayakkabılarla kamp için hazır hale gelirsiniz.

Bethany Kadın Ayakkabı

Spor ayakkabılar tüm giyim tarzlarında yer alan bütünleyici parçalardır. Rahat bir yürüyüş ve ayakların konforu için seçimine dikkat edilmelidir. Bethany kadın ayakkabı, kauçuk zeminiyle güçlü tutuş sağlar. Nefes alabilen ayakkabı aynı zamanda süet kaplamadır. Met Flex penceresi ila üstün koruma sağlar, suya karşı dirençlidir. Özel tasarım tabanı ila tüm zeminlerde üstün tutuş sağlamaktadır. Ayrıca ayağın ön ve kopuk kısmındaki kavisler olası kazalarda darbe yükünü azaltır.

Columbia ürünlerini alarak her koşulda tarzını yansıtırsınız. Ayrıca çetin doğa şartlarına dayanıklı ürünlerle harika maceralar yaşarsınız. Devamlı kendini geliştiren markanın tasarımlarıyla her ortamda yıldız olursunuz. Farkınızı göstermek için https://www.columbia.com.tr/ linkine hemen girin.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2024 Yeni Gezi · · yenigezi