E-Bebek’ten Bebek Beslenme Ürünleri

Bebeğimiz için her konuda en iyisini istediğimiz gibi, beslenme konusunda da en iyisini istemeliyiz. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için onları düşünerek zengin içerikli ürünler üreten e-Bebek, beslenme konusunda da birbirinden kaliteli ürünleriyle tüm annelerimizin yanında.

Baby Plus Mavi Desenli Pipetli Bebek Matara 300 Cc

En değerli varlıklarımızın sağlığı için yedikleri ile beraber besinlerine temas eden beslenme gereçlerinin de sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekir. BPA içermeyen plastik maddeden üretilen Baby Plus Mavi Desenli Pipetli Bebek Matara 300 Cc bebeklerinize içecek içmeyi sevdirecek.

Sevimli tasarımı ve kolay kavranabilen şekli ile çocuklarınız rahatça içeceğini içebilir. Yumuşak silikon ağızlığı keyifli bir içecek içme deneyimi sağlar. Sızdırmaz kapağı sayesinde ufak kazalara neden olmaz. Kolayca temizlenebilir ve elde yıkanabilir. Bu matara ile hem evde hem de dışarda su içmek çok eğlenceli olacak.

Babyjem Silikon Beslenme Seti

Güvenli silikon materyallerle üretilen Babyjem Silikon Beslenme Seti, içeriğinde bebeğinize yemek yedirirken ihtiyacınız olacak önlük, kaşık, bardak ve tabaktan oluşan bütün gereçleri bulunduruyor.

Silikon önlüğün 3 düğmeli ayarlanabilir olması bebeğinizin büyüklüğüne göre önlüğünün bağını ayarlamanızı sağlar. Özel olarak tasarlanan cebi ile dökülen yiyecekler yerlere saçılmaz, bu cepte toplanır. Silikondan üretilmesi kolay temizlenmesini ve kolay kurumasını sağlar. Su geçirmez yapısı sayesinde bebeğinizin kıyafetleri daima temiz kalır.

Silikon kaşık bebeğinizin damağının tahriş olmasını engeller. Katı gıdaya geçerken yardımcınız olur. Kolay temizlenebilir, elde yıkama için uygundur.

Silikon tabağın, 3 farklı yemeği birbirine karışmadan koyabileceğiniz bölmeleri sayesinde bebeğinize aynı anda farklı tatları tanıtabilirsiniz. Masaya yapışan vakumlu özelliği, bebeğinizin tabağı atarak yemeği dökmesine engel olur.

Silikon bardağı bebeğiniz su içerken kolayca kavrar, yumuşak yapısı ile hassas dişler ve damaklar için bile uygundur.

Wee Baby Meyve Süzgeci Asortili

Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için ek gıdaya geçildikten sonra yaşına uygun meyveler yemesi gereklidir. Delikli silikon ucuyla Wee Baby Meyve Süzgeci Asortili bebeğinize meyve yemeyi sevdirecek. Diş kaşıyıcı bölmesi sayesinde dişleri çıkan ve huzursuzluk yapan bebeğinizin rahatlamasını sağlar.

Bebeğinizin boğazına kaçma tehlikesi olmadan beslenme kolaylığı sağlayan bu ürün ile siz de rahat bir nefes alabilirsiniz. Ayrıca bebeğinize kendi kendine beslenme alışkanlığı da kazandırarak katı gıdaya geçiş için büyük kolaylık sağlar.

SMA Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü

Anne sütü bebekler için yeri doldurulamaz bir nimet. Özellikle ilk 6 ayda bebeğinizi anne sütü ile beslemeniz onun sindirim ve bağışıklık sisteminin gelişmesi için olmazsa olmazdır. Bebeğinizi anne sütü ile besleyemiyorsanız endişelenmeyin, SMA Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü onun için üretildi.

İçerisinde bebeğinizin ihtiyacı olabilecek bütün vitamin, mineral ve proteinleri barındıran bebek sütü, bebeklerinizin kemik gelişi için de büyük rol oynar. Özellikle ilk 6 ay ek gıda ile beslenemeyen çocuklar için anne sütünün eksikliğini hissettirmeyen devam sütü ile bebekleriniz çok daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Zihinsel gelişim için de önemli besinler içerir. Bebeğiniz SMA Optipro ile büyürken sizin de içiniz rahat olacaktır.

Hammm Keçi Sütlü Bebek Bisküvisi

Bebeğinizin gelişimi için gereken bütün besinlerin tek bir bisküvi içerisine sığdırılması bir mucize. Hammm Keçi Sütlü Bebek Bisküvisi ile bebeklerinize sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. 6 aydan itibaren kullanılan bu bisküvi lezzeti ile bebeğinizin favori atıştırmalığı olacak.

Ek gıdaya geçmeden önce https://www.e-bebek.com/ adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Bebekleriniz ve çocuklarınız için aradığınız her şeyi E-bebek mağazalarında bulabileceğinizi garanti ediyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi