El Classico tatili: Barselona Madrid turu

Baharın gelişiyle birlikte kendinizi yurt dışında hem havası hem de ortamıyla sıcak bir yere bırakmak ister misiniz? Cevabınız evetse İspanya tatili sizin için biçilmiş kaftan olarak görünüyor. 7 gün sürecek tatilinizde yaşadığınız deneyimleri anlatmaktan bıkmayacaksınız.

Barselona’yla başlayan tatilinizde ilk duraklarınız Kristof Kolomb Heykeli, Plaza De Catalunya Meydanı, ünlü La Rambla Caddesi, Mont Juic Tepesi olacak. 3 gün Barcelona’da konaklamanın ardından otobüs yolculuğuyla Madrid’e hareket ve orada sizi bekleyen sürprizlerle tatilinizin son kulvarına girmiş olacaksınız. Paseyo de la Castellana, Boğa Güreşi Arenası, Gran Via gibi yerleri görüp fotoğraflamanın keyfini çıkardıktan sonra, Madrid’in muhteşem mekanlarında yorgunluk şarabınızı yudumlamaktan duyduğunuz hazzı uzun süre unutamayacaksınız. Sürprizlerle dolu bu gezinin ücreti 724 Euro. 

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2012 Yeni Gezi · · yenigezi