Gent Gezilecek Yerler

Ghent Gezilecek Yerler

gent gezilecek yerler, Belçika’nın tüm şehirlerini detaylı bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz. Bu sefer rehberini sunacak olduğumuz şehir olarak Gent’i seçtik. Ülkenin en büyük üçüncü şehri olan Gent, buram buram tarih ve Orta Çağ kokan bir şehir. Neredeyse hiçbir savaştan zarar almamış olan şehir devasa ve büyüleyici kalelerle dolu. Gent Gezilecek Yerler olarak ilk başta Gravensteen Castle’ı öneriyoruz; sizi en çok etkileyecek yerlerden olması büyük ihtimal. Graslei and Korenlei yine şehrin en en tarihi bölgelerinden bir tanesidir; burada güzel bir rıhtım ve yürüyüş alanları bulunuyor.

Gent Turistik Yerleri adına olan önerilerimiz bunlarla sınırlı değil. Şehrin merkezi de yine alışveriş, yemek ve dolaşmak için gayet uygun ve zevkli bir yer iken, Aziz Michael Köprüsü’nü de mutlaka görmeniz gerektiğini belirtelim. Son olarak da Aziz Bavo Katedrali’ni ziyaret etmenizi öneriyoruz. Gent Gece Hayatı, Brüksel kadar uzun süreli ve eğlenceli olmasa da en az bir kere denenmeli. Maalesef Gent’te çok fazla doğa gezisi yapabileceğiniz yerler bulunmuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi