İngiltere’de gezilecek yerler

İngiltere’de gezilecek yerler adlı konumuza Londra’dan başlayalım. Londra’nın en meşhur yerlerini sırasıyla gezeceğiz. Les Miserables ve War Horse gitmemiz yerlerin başında geliyor. Eğer oraları görmeye gittiyseniz oradan sonra gitmeniz gereken yer ise The Courtauld Gallery ve Jersey Boys konseri olmalıdır. Ayrıca tarihi de görmek istiyorsanız Birleşik Krallık Müzesi’ne de uğrayın.

Sıra geldi Macnhester’a. Manchester’ın en meşhur etkinliği olan Paintboll oynamadan oradan kesinlikle dönmeyin. Ayrıca dünyaca ünlü düşünür John Rylands Kütüphanesi’ni de mutlaka ve mutlaka ziyaret edin. Bilim ve Endüstri Müzesi sizi hayretlere düşürürken, Manchester Müzesi de dinozorları görmenizi sağlayabilir. Birmingham’a geçersek görülmesi gereken yerlerin başıdna John Lennon’ın evi geliyor. The Beatles’ın efsane solisti burada büyümüştü. Ondan sonra da The Beatles’ın bir diğer üyesi olan McCartney’nin evini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2012 Yeni Gezi · · yenigezi