Isparta’da gezilecek yerler

Dünyanın ve ülkemizin her yerini anlattıktan sonra şimdi sıra Isparta’da. Gülü ile ünlü olan bu şehrimiz Antalya’nın üstünde, haliyle Akdeniz Bölgesi’nde yer alıyor. Isparta’da gezilmesi, gidilmesi gereken ilk yer kesinlikle Davrak Kayak Merkezi. Ülkemizin en iyi kayak merkezlerinden biri olan burada maddi açıdan Erciyes ve Uludağ’a göre daha uygun oteller bulabilirsiniz. Bir diğer gidilmesi gereken yer de Gölcük Krater Gölü Milli Parkı. Şehre biraz uzak olan bu milli parkta piknik yapabilir, çeşit çeşit kuşları görebilirsiniz.

Isparta’da piknik yapıp dinlenebileceğiniz bir diğer yer de Milas Piknik ve Mesire Yeridir. Burası da şehre uzak bir mesafede ama göl kenarındadır. O yüzden yaz aylarında bile serin bir havaya sahipken yüzmenize de olanak tanır. Bu yazımızda son değineceğimiz yer ise Ayazma Mesireliği olacak. Çok eski ağaçları içerisinde barındıran burası huzurun bir diğer adı.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi