İstanbul Prens Adaları Güzel Plajlarını Size Sunuyor

İstanbul her sene yerli ve yabancı turist bakımından yüksek değerde misafir ağırlayan bir ildir. Eğer siz de ilk kez İstanbul iline gidiyorsanız kısa bir vapur turu da atarak Prens Adalarına gidebilirsiniz. Prens Adalarında fayton turları yapabilir ve farklı tatlardaki dondurmalarla keyif yaşayabilirsiniz.

Ayrıca isterseniz ada sokaklarını da bisiklet kiralayarak bisikletle gezebilirsiniz. Bu sayede tepelere çıkarken dahi son derece kolay bir gezinti sizleri bekliyor.

Tüm bunların yanı sıra müthiş plajları ve masmavi denizinde eğlenmek de sizin hakkınız. Özellikle yaz döneminde giderseniz denize de girerek turunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Büyük Ada En Popüleri

Prens Adaları içerisinde en popüleri de Büyük Adadır. Yurt dışından da turistleri sık sık ağırlayan Büyük Ada kapılarını misafirlerine 1 Haziran tarihinde açıyor. Açılan plajlar 15 Eylül tarihine kadar faaliyetlerini sürdürüyor.

Her türlü plaj hizmetinin verildiği Büyük Ada aynı zamanda tarihi dokusuyla da sizleri kendisine çekiyor. Bunun yanı sıra temiz suyu ve manzarası da gerçekten paha biçilmez.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi