İstanbul Prens Adaları Plajları Görülmeye Değer

İstanbul Prens Adaları Plajları Görülmeye Değer

İstanbul’da tatil için gideceklerin dikkatini çeken yerlerden birisi de Prens Adaları’dır. Kısa bir varpur yolculuğuyla keyifli gün geçirmek isteyen İstanbul’un yerlileri yanı sıra şehir dışından akın eden kişilere de ev sahipliği yapıyor. Adalarda fayton turları, dondurma keyf, Ada sokaklarını bisikletle turlamak adanın vazgeçilmezleriyken son yıllarda hızla artan birçok plajı da hafta sonu kaçamaklarında tercih ediliyor.

Doğa Harikası Deniziyle Büyük Ada

Naki Bey Plajı Büyükada’da her yıl 1 Haziran’dan itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor. Plaj günü birlik gelen turistlerini ve ada halkının sıklıkla tercih ettiği plajlardan birisidir. Konaklama imkânı da bulunan plajda hafta sonu ve hafta içi değişen fiyat aralığında faydalanılabiliyor. Her türlü plaj hizmetinin verildiği plaja adadan kalkan ücretsiz motorlarla, yürüme yoluyla veya faytonlarla ulaşılabiliyor. Diğer plajı da Aya Nikola Plajı olan Büyük Ada sığ ve dalgasız deniziyle huzurlu gün sunuyor. 1 Haziran’da açılan plaj 15 Eylül’de kapanıyor. Aya Nikola Halk Plajı kum sahili, temiz suyu ve manzarasıyla görülmeye değer yerler arasında bulunuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi