İstanbul Turu, %50 İndirimli


2. KİŞİ %50 İNDİRİMLİ!

Akşam saat 22:00’da Karşıyaka, 22:30’da Fuar Lozan Meydanı ve 22:45’de Hatay Üçyol’dan yolcular alındıktan sonra hareket edilecek.
1.GÜN : Sabah Saatlerinde İstanbul’a ulaşılıyor ve Muhteşem Manzara Çamlıca Tepesinde Sabah kahvaltısını aldıktan sonra ilk ziyaret yerimiz Dolmabahçe Sarayı oluyor. Sonra buradan Anadolunun en ünlü eserlerinin sergilendiği Miniatürk Açıkhava Müzesi’ni geziyoruz. Haliç’in diğer tarafına geçerek Eyüp’e geliyor ve Teleferik ile Piyer-Loti’ye çıkarak akşam çaylarımızı Haliç’in eşsiz güzelliği karşısında içiyoruz. Bugünkü gezilerimizi bitirip otelimize geliyor ve Akşam yemeği sonrası (extra) Kumkapı’ya eğlenmeye gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN : Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Sultanahmet’e geliyoruz. Topkapı Sarayı’nı gezip Soğukçeşme Sokağı’nda yürüyor ve Ayasofya’ya Yerebatan Sarnıç’ı ve Hipodrom alanını (Alman çeşmesi, Dikilitaş, Yılanlı sütun) geziyor. Tur Sonrası Gülhane Parkı gezisi İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde Çaylarımızı içtikten sonra Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : Sabah Kahvatısı sonrası Eminönü’ne gelerek İstanbul’u bu kez boğazdan tanımak için özel tekne ile Boğaz Turu yapıyoruz. Kabataş iskelesi’nden bineceğimiz şehir hatları vapuru ile adalar turuna çıkıyoruz. Sırası ile Burgazada, Kınalıada ve Hebeliada’yı görüp Büyük Ada’da vapurdan iniyor ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada muhakkak yapılması gereken fayton turunu gerçekleştirip Bugünkü gezilerimizi tamamlayıp otelimize gelip akşam yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası isteyenler için (extra) ünlü Çiçek Pasajı’na gelip eğleniyoruz konaklama otelimizde.

4.GÜN : Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Sonrası Şile Ağlayan kayalar bölgesini geziyoruz. Şile fenerini gezdikten sonra limanda gezinti yapıyoruz. Çarşı içinde Şile yapımı ürünlerden alışveriş yaptıktan sonra ayrılıp Ağva’ya gidiyoruz. Göksü nehri kıyısında yapacağımız tekne gezisinden sonrası nehir kıyısındaki tesislerde dinleniyoruz. Daha sonra sahil ve deniz fenerine bir gezinti yapıyoruz. Öğle yemeğimizi sabit bir teknede veya Restoranlarda isteğe bağlı olarak balık menüsü ile yedikten sonra dileyen katılımcılarımızla Yeşilçay nehri üzerinde tekne gezisi yapıyoruz. Teknelerin denize açılması için uygun deniz ve hava koşulları olması halinde isteğe bağlı olarak önceki turun devamı olarak Kilimli koyuna kadar gidip dantel gibi işlenen kayaları ve kilimli koyunu geziyoruz.Koşullar uygun olması halinde iple çekilen Sal ile karşıya geçip gezinti yapıyoruz. Güzel anılarla Ağva’dan hareket ediyoruz. Yolumuza devam edip Kandıra-İzmit üzerinden İzmir’ e doğru yola çıkıyoruz ve akşam İzmir’de oluyoruz.

FİYAT

Tarih : 18 Ağustos 2012 (Bayram)
İki kişilik odada kişi başı : 600 TL
İki kişilik odada 3. kişi : 550 TL
Tek kişi : 700 TL
03-12 yaş : 300 TL (birinci çocuk)
Rezervasyon : 2. kişi %50 İndirimli

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2012 Yeni Gezi · · yenigezi