İzmir Doğal Yaşam Parkı

İzmir’in kültürel miraslarını gezdikten sonra hayvanlarla iç içe güzel bir doğa manzarası görmek isterseniz, İzmir doğal yaşam parkına uğramadan gitmeyin. Hem doğanın içinde hem de hayvanların yaşamlarına tanıklık edebileceğiniz doğal yaşam parkıyla bütün hayvanları görebilir ve yaşantılarına eşlik edebilirsiniz. Hayvanlarla dolu bu park hafızanızdan silemeyeceğiniz anılara eşlik edebilir.

Doğal Bir Yaşamın İlk Adımları

Birbirinden egzotik ve Türkiye sınırlarında yaşamayan hayvanlarla tanışabileceğiniz, İzmir doğal yaşam parkı hem fillerle hem de maymunlarla renkli bir hayatın perdesini aralıyor. Hayvanların dünyasına adım atabileceğiniz doğal yaşam parkı sayesinde aslanlar, leylekler ve diğer hayvanlarla tanışabilirsiniz.

Son dönemde atların ve birçok İzmir’e özgü kuşunda katıldığı İzmir doğal yaşam parkı, yavru aslanlar ve fillerle yaşamlarına devam eden doğanın mucizesi bu hayvanlarla tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz yerlerden biri. Giriş ücreti düşük bir maliyete sahip olan park, aileniz ve dostlarınızla katılabileceğiniz kısa soluklu turlarından biri olabilir. İzmir’e yolunuz düştüğünce gezmeden geçmeyin dediğiniz yerlerden biri olan doğal yaşam parkıyla güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi