Münih’te gezilecek yerler

Bu sefer tanıtımlarımıza konuk olacak şehrin ismi Münih. Münih’te gezilecek yerleri sizlere detaylı şekilde anlatacağız. Bunların başında kesinlikle Bayerische Staatsoper Opera House geliyor. Ülkenin en değerli tarihi mekanlarından biri olan bu opera evinde hala canlı performanslar sergilenmektedir. Eğer sizin de böyle bir sevginiz varsa ya da opera sevmiyorsanız bile bir gece kesinlikle orayı görmeli, muhteşem orkestrayı dinlemelisiniz. Münih’te yapmanız gereken aktivitelere gelecek olursak ilk söyleyeceğimiz şey Helifliegercom olur. Bur helikopter ile mükemmel bir Münih turu atıyorsunuz. Hem doğal kesimleri hem de şehir içini kuş bakışıyla görme fırsatı.

Münih’te gezilecek yerler ve Münih turistik yerleri adı altında önerebileceğimiz bir başka yer de English Garden. Adından da gayet anlaşılabileceği gibi İngiliz tarzı bir büyük bahçe tasarımıdır. İçeride atlı arabalar ve polisler dolaşırken siz de eşsiz doğanın ve mimarinin tadını çıkarırsınız. Old Pinakothek şehrin en önemli sanat müzesidir. Buraya giriş ücretsizdir ve dolaşmak için en az 2 saatinizi ayırmanız gerekebilir. Münih’te gezmeniz gereken yerler olarak son kez Asam’s Church (Asamkirche) ismini önereceğiz. Ülkenin en ihtişamlı kilisesidir ve mükemmel bir mimariye sahiptir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi