Sardinya Gezilecek Yerler

Sardinya


Sardinya Gezilecek Yerler,
Avrupa’nın her yerini, her şehrini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer tur rehberlerimiz arasında Sardinya yer alıyor, İtalya’nın en güzel bölgelerinden bir tanesi. Sardinya en çok doğasıyla etkileyecek sizleri; eğer tarihi mekan görmek istiyorsanız İtalya’nın diğer şehirlerini tercih ediniz. Sardinya’ya gittiğinizde ilk olarak Berchida Beach’e gitmenizi öneriyoruz. Mükemmel bir kumsala ve yine mükemmel bir denize sahiptir. Bunun yanı sıra Cala Mariolu da yine Sardinya’nın en iyi plajları arasında yer alıyor. Bu bölgede hem kumsal hem de kayalık bulunduğu için diğer bölgelere göre daha farklı bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sardinya Turistik Yerleri adına önerecek olduğumuz yerler sadece yukarıdakilerle sınırlı değil. Cala Goloritze, masmavi suyuyla dünyanın en iyi plajları arasında gösteriliyor; buraya tekne turları da düzenlenmekte ve mutlaka uğramalısınız. Parco Nazionale dell’Arcipelago di La Maddalena, bölgenin nadir milli parkları arasında yer alırken son olarak Sardinya’da Parco della Giara Tuili turuna çıkmanızı öneriyoruz. Denizin yanı sıra yeşil doğasının da mükemmel olduğu bir bölge Sardinya.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi