St. Andrews Gezilecek Yerler

St.-Andrews

Gezilecek yerler rehberimizde sizlere kuzeyi anlatmaya devam ediyoruz. Finlandiya’dan sonra tekrar İskoçya’ya dönmüş bulunmaktayız. Çok eski bir tarihe sahip olan bu bölge fazlasıyla gezilecek yere sahip ve daha önce en büyük şehirlerinin tanıtımını yapmıştık; şimdi ise sıra St. Andrews Gezilecek yerler listesini sizlere aktarmaya geldi. Orada gezmeniz için ilk olarak Swilken Burn Bridge’i öneriyoruz. Büyük bir çimen alan üzerinde küçücük akan bir dere ve küçücük taştan bir köprüsü vardır. Fazlasıyla eski olan bu yapıt gayet de dikkatinizi çekecek.

Kingsbarns Golf Links de yine St. Andrews Turistik Yerleri arasında yer alıyor. Deniz kıyısında olan bu golf sahasında golf oynayabilir, biraz gezebilir hatta golf dersi bile alabilirsiniz. İskoçya’nın golf kültürü çok gelişmiştir, o yüzden bir başka golf alanı daha önereceğiz: St Andrews Links. Burası hem havası hem de doğasıyla tam golf oynanmak için yaratılmış bir bölge; kesinlikle gitmeden dönmeyin. Son olarak da The Himalayas Putting Course’u öneriyoruz. Yine burası da spor konusunda ders alabileceğiniz bir yerdir. Ancak İskoçya’nın herhangi bir yerine gidecekseniz kesinlikle doğa turuna çıkmanızı öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi