Tatile Çıkmadan Önce Kampanyalara Göz Atın! Tatil.com

Sezonun gelmesi ile birlikte tatil arayışında olanlar için birçok firmanın kendisine göre kampanyaları yer edilir. Bu kampanyalar gerek otel, gerekse tatildeki farklı fırsatlar adına oldukça önemlidir. Tatil ile sizde kültür turlarından günübirlik turlara, otel işlemlerinden farklı rezervasyon fırsatlarını inceleyip, yerinizi ayırtabilirsiniz.

1.Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu

Ankara’da ikametgah edenler ya da Ankara civarında yaşayanlar için Ankara çıkışlı Kapadokya turu, tam da aradığımız nitelikleri taşıyan bir tatil kampanyasıdır. 3 gün 2 gece süren Kapadokya turu, yalnızca Ankara’dan Kapadokya değil beraberindeki şehirlerinde gezilmesi ile birlikte gerçekleşmektedir. Sabah saatlerinde başlayan tur yemek, gidiş dönüş, konaklama ya da bunun gibi birçok etmeni de kişilerin istediği şekilde sağlıyor. Yetişkin, çocuk ya da bebeği ile birlikte gelmek isteyenlere göre farklı fiyatlandırmalar tabii tutulur. 2 gece belirlenen konaklama yerlerinde ikametgah edildikten sonra 3 günün sonuna doğru tekrardan dönüş sağlanıyor.

2.Kıbrıs Erken Rezervasyon İndirimleri

Sezonun gelmesi ile birlikte erken rezervasyon indirimleri birçok kişinin aradığı niteliktir. Erken rezervasyon, asıl tatil fiyatından daha indirimli bir fiyatlandırmadır. Burada önceden yapacağınız tatil hakkında bilgi edinip erken rezervasyon indirimlerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Kıbrıs tatili gerçekleştirmek isteyenler için Kıbrıs erken rezervasyon indirimleri birçok fırsatı da birlikte yer ediniyor. Tatilinizi erkenden planladığınız gibi burada kazançlı da olabilirsiniz. Otel, turlar, Kıbrıs’ta yapılabilecek aktiviteler ya da Kıbrıs’ın en ihtişamlı bölgesinde muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak için Kıbrıs erken rezervasyon indirimlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

3.Şehir Otellerinde İndirim Fırsatı

Farklı bir şehirde belirli bir süre boyunca tatil yapmak için şehir otellerinde indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Birçok otelde geçerli olan ekstra indirimlerle şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Seçili şehir otellerinde önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde kazançlı bir işlem gerçekleşir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi, resmi web sitesi üzerinden edinmeniz mümkün. Aileler ya da bireysel olarak faydalanmak isteyenler için fiyatlandırmalar, farklılık gözetebilir.

4.İki Çocuk Ücretsiz Oteller

Aileler, çocukları ile birlikte ucuz bir tatil keyfi yaşamak istediği takdirde çocuklara ücretsiz olan otelleri deneyimlemek ister. Tatil.com üzerinden 2 çocuk ücretsiz oteller kampanyasından yararlanabilirsiniz. Burada bulunan otellerden kendi zevkinize ve tercihinize uygun bir seçim yapıp, çocuklarınıza herhangi bir ücret ödemeden otelde ikametgah edebilirsiniz. Oteller konuma ya da tatil yapmak istenilen alana göre farklılık sağlayabilir. Detaylı bilgiyi, link üzerinde edinebilirsiniz.

5.İstanbul’un Popüler Otellerinde %5 İndirim Fırsatı!

Henüz İstanbul’a gitmemiş ya da İstanbul’un muhteşem manzarasını görmemiş olan kişiler için İstanbul’un popüler otellerinde %5 indirim fırsatı sizler için sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için detaylı kampanya bilgilerini link üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’da harika bir gezintiye çıkabildiğiniz gibi muhteşem manzaralar ile yer edilen oteller, bütçenize uyumlu bir şekilde sunuluyor. Aynı zamanda yalnızca oteller manzaralı olarak değil, içeriğinde sağladığı olanaklarla da kişileri kendisine hayran bırakmaktadır. Popüler ve birçok ünlü ismin tercihinde olan otellerde ikametgah edip, İstanbul’un doyumsuz manzarasını izlemek istediğiniz takdirde %5 indirim ile bu fırsatı sizde kaçırmadan deneyimleyebilirsiniz.

Tatil.com aileler ya da bireysel olarak keyifli vakit geçirmek isteyenler için birçok kampanyayı sunuyor. Kampanyalardan yararlanmak için resmi web sitesini ziyaret edebilir ve dilediğiniz tatili doyasıya yaşayabilirsiniz. Sezonu unutulmayacak anılarla geçirdiğiniz gibi muhteşem kampanyalarla keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Tatil ile bütçeye uyumlu kampanyalar, tatile çıkmadan önce sizin de fikir edinmenizi sağlar.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi