Türkiye’deki En Güzel Koylar

Havaların ısınması ile birlikte yaz tatilleri herkesin hayalini kurduğu bir şey haline geliyor. Türkiye’de yaz tatili için gidilip görülmesi gereken çok güzel yerler var. Yaz tatili çoğu insanın favorisidir ve Türkiye’deki eşsiz güzellikteki koylar, bu favori tatilin en iyi şekilde geçmesi için ziyaretçilerini bekliyor.

Peki Hangi Koylar

Koy diyince akıllara ilk gelen, Kaş’taki İnceboğaz koyu olmaktadır. Berrak ve sakin suyu ile görenleri kendine hayran bırakacak güzellikteki İnceboğaz, bu berrak suyun dibindeki batmış teknelere ev sahibidir. İkinci en güzel koy ise Çanakkale, Anzak Koyu olarak bilinir. Tarihi değeri ve doğal güzelliği ile dikkat çeken bu koy, soğuk ve berrak su arayanların tercihidir. Cennet Koyu, Bodrum; cennetten bir parça kadar güzel bir koydur. Bodrum’da görülmesi gereken ilk koy kesinlikle Cennet Koyu’dur. Kelebekler Vadisi, Fethiye ise bölgenin eşsiz doğası ile yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir. Bu koy içerisinde yer alan; Kabak Koyu, Likya Yolu da turisttik diğer yerlerdir. Datça, Ovabükü Koyu, bölgenin en güzel koylarından biridir. Geniş bir alanda yer alan koy, merkezden sadece 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Sakin bir yaz tatili için burası önerilebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi