Türkiye’nin turistik yerleri – 2

Dün ilk bölümünü yayımladığımız yazımız Türkiye’nin turistik yerler, Türkiye’de gezilecek yerlere bugün kaldığımzı yerden devam ediyoruz. Bu yazımız sanırım 4 bölümü bulacak ve biz henüz ikincisindeyiz. Evet, türkiyenin turistik yerleri hakkındaki yazımıza devam edelim.

Türkiye’de gezilmesi yerlerden biri tabi ki Ölü Deniz. Antalya, Fethiye’de yer alan Ölü Deniz, Türkiye’nin en çok turist çeken turistik yerlerin başında gelir. Orada paraşüt yapabileceğiniz gibi adaları da gezebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kenti İstanbul’a yolunuz düşerse Adalar’ın hepsini gezmeden kesinlikle geri dönmeyin. Bu adaların başında da Büyükada gelir. Karadeniz’e de geçerseniz Uzungöl’ü de mutlaka ziyaret edin. bir vadinin tam içinde yer alan Uzungöl, hayatınızda daha göremeyeceğiniz bir manzarayı sizlere sunacak. Trabzon’dan dönerken de Ordu’da Boztepe’ye çıkmayı unutmayın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi