Vizesiz Yunan Adaları Turu

Yurt dışında tatile gitmek için artık o ülkenin vizesine ihtiyacınız yok. Düzenlenen bu tür ile vizeniz olmaksızın Yunan Adaları’nda tatil yapabileceksiniz. Yunan Adaları’nda tura çıkabilmek için yeşil veya diplomatik pasaportunuzun olması yeterli.

İzmir’den başlayıp Yunanistan’ın büyük ve küçük adalarından oluşan bu turdaki fiyata otel hizmetleri de dahil. Tur sırasındaki hizmetler şöyle ; sabah-öğle-akşam yemekleri, beş çayı ve gece yarısı ikramları, gemideki tüm eğlenceler, Türkçe rehberlik hizmetleri, liman vergileri.

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler ise şöyle; alkollü-alkolsüz içecekler, kişisel harcamalar, telefon, kuru temizleme, gemideki ekstra turlar, yurt dışı çıkış harcı (15 TL), seyahat sigortası bedeli, teleferik ücreti ve olası yakıt farkı bedeli.

Fiyat Listesi

Odalara göre 500 Euro’dan başlayıp 1150 Euro’ya kadar çıkıyor. Erken rezervasyon halinde indirimden de yararlanabiliyorsunuz. Rezervasyon dahilinde geçerli fiyat aralığı ise 400 Euro ile 1100 Euro arası.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2012 Yeni Gezi · · yenigezi