Yazın Gezerken Giyilecek En Özel Kıyafetler; Desa!

Desa kadın, erkek, aksesuar, deri ceket, seyahat ya da bunun gibi farklı kategorilerde deri giyimin öncüsü olan bir markadır. Yalnızca deri ürünler değil bunun beraberinde kaliteyi ön planda tutan Desa ile sizde tarzınızı her sezon dilediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

1.Liona Kadın İpek Elbise

Leona kadın ipek elbise yaz sezonunda gezerken, eğlenirken kurtarıcı oldukça önemli bir parçadır. Sarı, beyaz ve siyah detaylı renk seçenekleri ile bulunurken aynı zamanda da desenli bir yapıya sahiptir. Ürün yaka kısmı, kayık yaka bu sebeple saçlarınızı dilerseniz toplayarak dilerseniz de açık bir şekilde kullandığınızda, harika bir görünüm oluşturur. Üst kısmı vücudunuza tam bir şekilde oturduğu gibi etek kısmı da rahat hareket etme kolaylığı sağlar. %100 ipek kumaştan üretilen desenli kadın ipek elbise de, astarlı bir dizayn da yer edilir. Tercihen yazın arkadaşlarınızla birlikte şık bir yemekte kullanabilir. Tercihen sporlaştırmanız da mümkün!

2.Kadın Gömlek Yakalı Denim Elbise

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte çoğunluk kışlık kıyafetlerini rafa kaldırırken, sezona uygun ürünlerini ön plana çıkarmaya başlar. Burada rahatsız edecek kıyafetlerden uzaklaşarak daha rahat elbiseler birçok kadının tercihindedir. Elbise seçimini gömlek yakalı tasarımlardan gerçekleştiren kadınlar için Kadın Gömlek Yakalı Denim Elbise, minimal detayları ile tasarlanmış bir üründür. Bağlamalı kemeri mevcut olduğu gibi önden düğmeli elbisedir. Astarsız üründür. Üzerinde 2 adet üste ve 2 adet yanlarda bulunan cep mevcuttur. Farklı beden seçenekleri ile siz de yazın tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

3.DKNY Jeans Fırfırlı Kadın Etek

DKNY Jeans Fırfırlı Kadın Etek, yaz sezonunun vazgeçilmez parçasıdır. Büstiyer, tişört, spor kombinler ile ya da şık parçalarla bir araya geldiği takdirde tarzınızı dilediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Mor renk seçeneğinin beraberinde fırfırlı detayları eteği sadelikten uzaklaştırarak, sezona uygun bir hale getirmiştir. Çiçek desenleri ile yer edinen üründe gizli fermuar kapamalı bir yapı mevcuttur. Kumaş türü olarak polyester kullanılmıştır. Diz kapağının üzerinde olan fırfırlı kadın etek, kişilerin boylarına göre değişkenlik gözetebilir. Yıkama, ütüleme ya da bunun gibi işlemlerde istenmeyen sonuçlar gerçekleşmez. Bu sebeple siz de tercih edebilirsiniz.

4.DKNY Jeans Örme Kadın Elbise

DKNY Jeans örme kadın elbise, yazın kurtarıcı bir ürünüdür. Tercihen arkadaşlarınıza eğlenirken, yazın gezerken ya da herhangi bir davete katılırken kullanabilirsiniz. Stiletto ya da tercihen spor ayakkabı ile bir araya geldiği takdirde muhteşem bir kombinleme yapılabilir. Bordo ya da siyah renk seçenekleri mevcuttur. Bedeninize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Kumaş türü olarak penye kullanılmıştır. Mini örme detaylı olması ile birlikte etekte fırfır detayları mevcuttur. Bu sebeple yazın çok sıcaklarında eteklerindeki fırfır detayları, serinlemenizi sağlar. Aynı zamanda örme kadın elbisenin bel kısmında, geniş bir kemer de bağlamalı şekilde yer edinir.

5.Kadın Dokuma Etek

Yazın gezerken giyilecek en özel kombinlerize uygun kıyafetler arasında, etekler birçok kadının genel olarak tercihindedir. Birbirinden farklı alternatif seçenekleriyle sunulan etekler içerisinde, kadın dokuma etek polyester kumaş yapısı ile yer ediniyor. Aynı zamanda şık ya da spor kombinlere uygun bir tasarıma sahip olan dokuma etek, lacivert rengindedir. Tarzınızı yansıtırken kendinizi iyi hissetmeniz adına sizin de tercihleriniz arasında yer edilebilir.

Desa, her yaş grubunun severek tercih ettiği oldukça önemli bir giyim markasıdır. Gerek kışlık, gerekse yazlık sezona uygun ürünleri bütçeye uyumlu fiyatları ile satın almak için sizden hemen desa.com.tr resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi