15 Tatilde Nereye Gitmeli

Şubat tatilini en iyi nasıl değerlendiririm diyorsanız yurt dışı tatil seçeneklerini keşfetmelisiniz. Tatilde gidilebilecek en güzel şehirler arasında, Prag, Yeni Bosna, Marakeş, Amsterdam, Paris, Kiev, Beyrut gibi şahane yerler bulunuyor. Tatilinizi keyifli geçirmek için planınızı yapmadan bu şehirlere göze atmalısınız.

Türkiye’de tatilde gidilecek yerler arasında ise, Üsküp, Safranbolu, Hasankeyf, Ilgaz, Kartalkaya, Abant gibi yerleri sayabiliriz. İstanbul’dan fazla uzaklaşmak istemeyenler Sakarya ve Kocaeli gibi yakın ve doğa güzellikleri sunan yerleri tercih edebilirler.

Çocukları Sevindirecek Tatil Olanakları

Tatil zamanı çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız onları kayak pistlerine götürmelisiniz. Çocuklar karda oynayarak okul stresini üstlerinden atabilirler. Sakarya Sapanca’da, Kocaeli Kartepe’de, Bursa Uludağ’da kayak keyfini çocuklarınıza yaşatabilirsiniz. Çocuklar için en güzel tatil doyasıya karla kaplı alanların tadını çıkarabilecekleri bir tatil olacaktır.

Kayak pisti olan bu bölgeler kış turizmi açısından oldukça gelişmiştir. Ailenizle birlikte keyifli ve kaliteli tatil yapmak için ideal yerlerdir. Kayak malzemelerinizi isterseniz gitmeden alabilir isterseniz orada da kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi