14 Şubat İçin En Romantik Tatil Seçenekleri

Sevgililer günü yaklaşırken son günlere bırakmadan plan yapmak sizi de sevgilinizi de memnun edecektir. 14 Şubat İçin en romantik tatil etkinliklerinden biri Kapadokya’da bir balonda baş başa olmaktır. Unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olacaktır Kapadokya tatili.

Yurt dışına çıkma olanağınız varsa Paris, Roma, Venedik gibi şehirler aşk şehirleri olarak size beklediğiniz romantizmi yaşatacaktır. Daha farklı bir alternatif arıyorsanız  Yedigöller’de romantik bir tatil geçirebilirsiniz. Şubat ayında karla kaplı Yedigöller doğaya da aşık olmanıza neden olacaktır.

Sevgililer Gününde Evlenme Teklif Edilecek Yerler

Sevgililer günü evlenme teklifi için en güzel gündür. Milyonlarca evlenme teklifinin yapıldığı Eiffel Kulesi mükemmel bir seçenektir. Kapadokya balonlarında da evlenme teklifi için özel organizasyonlar yapılıyor. Sevgililer gününde evlenme teklifi yapacaksanız bu anı ölümsüz kılmak için özel bir yer seçmelisiniz.İsveç Kuzey Işıklarında evlenme teklifi de dünyanın en etkileyici evlenme teklifi yapılacak yerleri arasında. Tabi, sevgililer günü için bu özel anları çok önceden planlamanız gerekiyor.

Yorum Yap

Giri to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi