Yılbaşını En Güzel Hangi Şehirlerde Kutlanıyor

Dünyanın farklı yerlerinde yeni yıla girerken büyük keyif alabileceğiniz etkinlikler düzenleniyor. Yılbaşının görkemli kutlandığı şehirler arasında; Barselona, Prag, New York, Rio, Sydney, Las Vegas, Londra ve Paris gibi birbirinden güzel şehir yer alıyor. En güzel yılbaşı etkinlikleri bu şehirlerde oluyor.

Meydanlar adeta masalsı bir görünüme sahip oluyor. Ve eğlenceli kalabalıklar meydanları dolduruyor. Siz nasıl bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız şehrinizi buna göre seçmelisiniz. Eğer romantik bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Paris sizin için en güzel şehir olacaktır.

Times Meydanı Yılbaşı Klasiği

Yıllar içinde Times Meydanı yılbaşı gecelerinin sembolü oldu. Yılbaşı sokak partileri ve havai fişekleriyle tam bir şölen yaşamak isteyenler için bir kez de olsa Times Meydanında yılbaşını geçirmek güzel olacaktır.

Festival Havası Rio

Rio yılbaşında tam bir festival yaşatıyor. Şehre gelen turistler  ve yerli halk uzun sahil boyunca yılbaşı kutlamaları yapıyor. Yılbaşı etkinlikleri her şehrin kendi tarzında kutlanıyor. Farklı bir deneyim için Rio tercih edilebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi