Kış Aylarında Gezilecek Yerler

Yaz aylarında gezmek her zaman daha güzel gelse de kış aylarında da gezilebilecek farklı yerler var. Kışın gezilecek yerler denilince elbette kayak yapmak da akla geliyor. Ülkemizde kış aylarında kayak yapmanın keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz dünyaca tanınan yerler bulunuyor.

Kışın Tadını Çıkarabileceğiniz En Güzel yerler

Kapadokya kış aylarında size hayal edebileceğinizden çok daha güzel bir tatil sunabilir. Peri bacalarını kar manzarasında görmek elbette ayrıcalık olacaktır. Palandöken’de kayak yapmak da kışın yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri. Ayder Yaylası özellikle kış aylarında görülmesi gereken bir yer.

Abant Gölü de buz tuttuğunda muhteşem bir doğal güzellik sunuyor. Kış aylarında gidilecek yerler arasında Uludağ elbette özel bir yere sahip.  Uludağ kayak pistleri dünyanın en iyi kayak pistleri arasında yer alıyor. Kış mevsiminde unutamayacağınız bir tatil için Yedigöller de başka bir alternatif sunuyor.

Ayrıca kış ayları müzeleri ve tarihi binaları ziyaret etmek için de oldukça uygundur. Kışın gezilecek yerler sandığınızdan çok daha fazla.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi