Bartın’da Nereyi Gezmeliyim?

Bartın’da gezi planınızı belirleyerek, kaliteli bir programla birlikte günübirlik plana ek olarak birkaç günlük programla da şehri gezebilirsiniz. Şehir bünyesinde yapılacak olan programlara uygun şekilde özellikle rehberle gezmek isteyenler tarafından hem tarihi hem de modern mekanların gezilmesi mümkün oluyor. Amasra’da gezilecek yerler ile şehirde gezinizi Amasra Ağlayan Ağaç rotasında sürdürebilirsiniz. Çekiciler çarşısı ve Amasra’nın Uluyayla mevkiinde yapılacak olan seyahatler de şehrin en güzel noktalarını gezmenizi sağlayacaktır. Bartın gezinizi toplu taşıma araçlarıyla da yapabilirsiniz.

Bartın’da Nereye Gitmeliyim?

Bartın’a gittiğiniz taktirde mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında Amasra Plajı geliyor. Bartın’ın en çok ziyaret edilen yerlerinden bir tanesi olan plajın en kısa süre içerisinde yeni bakımlarla kalitesinin artırılması planlanıyor.

Gürcüoluk Mağarası, şehrin özellikle mağara açısından en çok ilgi gören mekanlarının başında yerini koruyor. Bartın gezilecek yerler açısından müzelerin de yer aldığı bir şehir olması nedeniyle bölge tarihini korumayı başarması sayesinde dikkat çekiyor. Doğal güzelliklerine ek olarak, tarihi bilgisine Amasra Müzesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi