Anneler Günü İçin Yıldızlı Ürünler; Ayakkabı Dünyası

Kendi koleksiyon ürünlerini moda tutkunları ile buluşturan Ayakkabı Dünyası her geçen yıl ürün çeşitliliğini geliştiriyor. Anneler günü için yıldızlı ürünler ile yenilikçi vizyonunu yansıtıyor.

Provog Taba Kadın El Çantası

3 gözlü ve tokalı kapama özelliğine sahip olan provog taba kadın el çantası boyutları ile beklentileri karşılıyor. 39 x 22 x 12,5 cm ölçülerine sahip olan ürünün tutma sapı 30 cm boyutunda. Askıları ayarlanabilir ve çıkarılabilir özellikteki ürünün orta gözünde fermuar bulunuyor. Fermuarlı iç cep detayının yer aldığı çanta modeli anneler günü için özel bir seçenek sunuyor.

Eclipse Siyah Deri Kadın Ayakkabı

Deri materyal kullanılarak üretimi gerçekleştirilen eclipse siyah deri kadın ayakkabı poliüretan tabana sahip. Her mevsime uygun olan ürün iç tabanı comfort özelliği ile rahatlık sunuyor. Topuk boyu 2.5 cm olan ayakkabının üzerindeki detaylar ve görünüm şıklık katıyor.

Provog Nude Kadın Ayakkabı

Materyal olarak sentetik ruganın kullanıldığı provog nude kadın ayakkabı termoplastik poliüretan tabanı ile rahatlık ve konfor sunuyor. İç tabanı sentetik deri olan loafer ayakkabı 2 cm topuk boyu ile gün içerisinde ayakların rahat hareket etmesini kolaylaştırıyor. Üst bölümde yer alan metal toka ürüne şıklık katarken görünümü ile kadının tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor.

Provog Siyah Kadın Topuklu Sandalet

Şıklığına ve rahatlığına önem veren kadınların seçimi olan provog siyah kadın topuklu sandalet zarafeti ile büyülüyor. İnce ve zarif bir topuk tasarımının yanında bilekten bağlaması gün içerisinde rahat hareket etmeyi sağlıyor. Şeritler ve bağlama tekniğinin kullanıldığı ayakkabı tüm kombinler ile muhteşem bir uyum elde etmeye imkan sağlıyor.

Eclipse Kırmızı Kadın Terlik

Gün boyu konforlu ve rahat yürüyüşler için özel olarak tasarlanan eclipse kırmızı kadın terlik vazgeçilmezler arasında yerini aldı. Parmak arası özelliğe sahip olan ürün, metal detay ve metal toka ayrıntısı ile şıklığı ve zarafeti sunuyor. Günlük yaşamı kolaylaştıran Ayakkabı Dünyası ürünleri şık ve konforlu bir deneyim kazandırıyor. Anneler gününe özel tüm ürünler ayakkabidunyasi.com.tr internet sitesinde her zevke ve her ihtiyaca uygun olanaklar sunuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi