Columbia Deniz Tekne Stili

Columbia tekne ve deniz tatilinizde ihtiyacınız olacak her şayi en uygun fiyatlara sunuyor. Şortlar, tişörtler, pantolonlar ve gömlekler her tarzı yansıtıyor. Yeni tasarımlar içinden tercihinize göre alternatifleri kolaylıkla bulursunuz. Tüm yaşa gruplarına ve stile uyumlu ürünlerle Columbia modayı belirler.

W Summerdry Kadın Deniz Şortu

Farklı teknolojileri kullanan şort modeli tatilde ekstra konfor sağlar. Güneş ve leke korumasıyla üretilen ürün sayesinde istediğiniz her etkinliği yapabilirsiniz. Spor şıklığı taşıyan şortla her zaman kuru ve temiz hissedersiniz. Kendinden kemerli olan beli sayesinde hareketleriniz kısıtlanmaz.

M Summerdry Solid Erkek Uzun Kollu T-Shirt

Columbia’ nın yeni sezon ürünlerinden olan uzun kollu t-shirt UVB ve UVA ışınlarından korunmanızı sağlar. Sıcaktan korunma için dizayn edilen ürün nemi vücudunuzdan uzak tutar. Tamamen rahat etmeniz için tasarlanan bu model geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiştir. Üst düzey koruma için iplik, kauçuk ve kumaş birleşimi olan özel bir kumaştan üretilen kaliteli bir tasarımdır.

M Summerdry Erkek Deniz Şortu

Tıpkı diğer tekne tarzı giysiler gibi özel tasarlanan eşsiz bir üründür. Kauçuk, iplik ve kumaş karşımı olan yapısı güneş ışınlarından zara görmenizi önler. Hemen kuruma özelliği olan şort tatil boyu rahat etmenizi sağlar. Leke tutmayan yapısı ve yanlarda bulunan cepleri şortu daha kullanışlı hale getirir.

Hood River Flip Kadın Terlik

Deniz tatillerinde en gerekli malzemelerden biri terliklerdir. Özellikle tekne turlarına katılmayı düşünüyorsanız rahat edeceğiniz tarzda ayakkabı ve terlikler almalısınız. Elastik ve tek parça olan bu terlik ayağınızı kavrayarak gün boyu konfor sağlar. Eva orta taban ayaklarınızı rahat ettirirken terlik tasarımı tatilde de tarzınızı korumanıza yarım eder.

Tamiami Women’S Kadın Kolsuz Gömlek

Farklı renk seçenekleriyle üretilen gömlek tekne ve tatil dışında yaz sıcakları içinde idealdir. Polyester olmasına rağmen üretim teknolojisi nemi vücudunuzdan uzak tutar. Kolsuz gömlekte cep bulunmaz, tasarıma hareket katma için gömleğin arkasında ekstra bir parça eklenmiştir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi