Beymen Aksesuarlar

Beymen, zengin ürün çeşitliliğine sahip modanın öncü markalarındandır. Stilinizi tamamlayan veya evinizin sizi yansıtmasını sağlayan kullanışlı aksesuarlar sunar. Beymen’ de her biri birbirinden şık kendi ürünleri ila popüler markaları birlikte bulabilirsiniz.

Michael Kors

Erkeklerin en sevdikleri aksesuarlardan olan saatler Beymen’ de yeniden şekilleniyor. Michael Kors imzalı bu ürün mavi renkli iç aksanı ve gümüş kordonlarıyla oldukça zarif. Quartz teknolojisi, mineral cam ve 5 ATM su geçirmezlik özellikleri saatin sevilmesini sağlıyor. Metalik gri ürün uzun yıllar kullanılacak dayanıklıktadır. Sevginizi göstermek ve her an sizi hatırlamasını sağlamak için hoş bir hediye olabilir.

Jacques Du Manoir

Kol saatleri erkekler kadar kadınlar tarafından da sevilir. Pırlantalarla kaplı modellerden daha sade tasarımlara her zevke hitap eden kol saatleri mevcut. Metalik gri altın rengini harmanlayan tasarım oldukça şık durmaktadır. Geneli metalik gri olan tasarıma kordon ve kasa çevresindeki altın rengi hareket katıyor. Analog çalışan üründe takvim, su geçirmezlik ve mineral cam özellikleri var.

İl Quattro Pırlanta Taşlı Rose Gold Kadın Altın Yüzük

Sevgiyi göstermenin en kolay yollarından biri hediye almaktır. Özellikle kadınlar küçük jestlere bayılır. En çok tercih edilen aksesuarlardan olan yüzükleri Beymen’ den alabilirsiniz. Gösterişli takıları seven kadınlar için ideal seçimlerden olan ürün 14 ayar altındır. Parçalı yapısında yer alan pırlantalar ışıltınızı her yerde göstermenizi sağlar.

Prestige Lighter Çakmak

Saatler gibi çakmaklarda erkeklerin kullanmayı sevdikleri aksesuarlardandır. İnce işçilik ürünü olan bu model çakmak meraklılarının ilk tercihlerindendir. Davidoff marka ürün sınırlı üretimdir. Sevdiğinizin çakmaklara merakı varsa bu ürün kusursuz bir seçim olur.

Meisterstück Siyah Dolma Kalem

Hediyeler, Beymen’ de takılar ya da saatlerle sınırlı kalmaz. Altın kaplama klasik bir dolma kaleminde aksesuar işlevi vardır. Klipsi ve üç altın kaplama halka detayı olan kalem sevdiklerinizi iş hayatındaki başarılarını kutlama için güzel bir hediye olabilir. El işi olan ürüne isterseniz isim ya da harf yazdırabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi