Emsan ile Sepette %50 Kazan!

Mutfağınızda şıklığı yakalayacağınız Emsan ürünlerinde sepette %50 indirim fırsatları devam ediyor. Pişiriciler, yemek takımları, çatal bıçaklar, fincan takımları, dekoratif ürünler ve çok daha fazlasına indirimlerden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Emsan Motto Granit Derin Tencere

Sağlıklı yemek pişirmeniz için granitten üretilen Emsan motto granit derin tencere 22 cm’dir. 3 litrelik ideal hacmi ve 10 cm derinliği ile yemeklerinizi güvenle pişirebilirsiniz. Çizilmelere karşı dayanıklı olan granit tencere kapaklı satışa sunulmuştur. Kısa süren sepette %50 indirim fırsatını kaçırmadan satın alabilirsiniz. Adresinize hızlı teslimat seçenekleri ile ürününüz hemen size gönderilecektir.

Emsan Motto Granit Tava 

Ürün 1.9 litre ve 26 cm’dir. Tava tek satışa sunulmuştur, kapağı yoktur. Tamamı granitten üretişmiş Emsan motto granit tava sapı ısıya dayanıklı plastik olarak tasarlanmıştır. Sepette indirim uygulanan tavadan en çok 3 tane sipariş verebilirsiniz. Gri rengi ve dayanıklılığı oldukça yüksek olan tavada istediğiniz ürünü pişirebilirsiniz. Yanma ve yapışmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür ve sağlıklı yemekler pişirmenizi sağlar.

Emsan Master Çelik Derin Tencere 

Tamamı çelikten üretilen tencere 16 cm ve 1,5 litredir. Emsan master çelik derin tencere kapağında da sadece çelik ve ısıya dayanıklı cam kullanılmıştır. Listelenen indirimli fiyattan herkes en fazla 4 adet sipariş verebilir. İki yıl garantisi bulunan tencere makinede yıkanabilir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Tamamlayıcı ürünlerle beraber satın alabilir lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Emsan Sansa Granit Grill Tava 

Tasarımında özel dış gövde kullanılmıştır. 28 cm boyuta sahip tava granit kaplama kullanılarak üretilmiştir. Emsan sansa granit grill tava alüminyum gövdeye sahiptir. Çizilmelere karşı granit kullanılarak güçlendirilmiştir. İç ve dış gövdenin tamamında granit görünüm kullanılmıştır. Bulaşık makinesinde ya da elde yıkamaya uygundur. Emsan uyguladığı %50 sepette indirim fırsatı ile en fazla 3 tane sipariş vermenize izin verir. 500 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo ile adresinize gönderim sağlanır. Taksitli alışverişleriniz için internet sayfasını inceleyebilirsiniz. https://www.emsan.com.tr/ adresinde yer alan sepette indirim fırsatlarını kaçırmayın, mutfağınızı en özel tasarımlarla siz de baştan yaratın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi