Ariş Pırlanta’dan Geline Hediyeler!

Ariş Pırlanta gelinlerin en özel gününü daha da güzelleştiriyor. Kolyelerden bilekliklere yüzlerce seçenekle sevdiklerinize güzel hatırlar bırakmanızı sağlıyor. Benzersiz tasarımlarıyla dikkat çeken marka geline uygun fiyatlarda eşsiz ve zarif takılar hediye etmenizi sağlıyor.

Pırlanta Baget Gerdanlık

Pırlanta Baget Gerdanlık, geline hediye edilebilecek muhteşem tasarımlardan bir tanesi. 14 ayar altın olan kolye 19.55 gr ağırlığındadır. 42 cm zincirle beraber satışa sunulan ürünün baget ve yuvarlak kesim pırlantalarla süslü ve fazlasıyla gösterişli duruyor. Kolye ucundaki 5 adet pırlanta F renk ve baget kesim, zincir ve kolye ucunun birleştiği kısımlarda ise 87 tane yuvarlak kesim pırlanta yer alıyor.

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Pırlanta Su Yolu Bileklik düğün hediyesi olacak kadar şık bir tasarım. Kardeşinize yahut yakın dostunuza hediye olarak alabilirsiniz. Beyaz altın olan bileklik 19 cm uzunluğunda ve eşit aralıklarla yerleştirilmiş yuvarlak kesim pırlanta taşlara sahip. 23 tane pırlantadan meydana gelen bu ürün F renginde ve SI berraklığında eşsiz bir hediye seçeneği.

İnci Pırlanta Yaprak Küpe

İnci Pırlanta Yaprak Küpe, zarif bir tasarıma sahip. 14 ayar beyaz altın ila pırlantanın kusursuz uyumunu sergileyen küpeler gelininin adaletine yakışır hediye alternatiflerinden. Yuvarlak kesim 4 adet pırlanta taşıyan küpeler gelinlikleri tamamlayan aksesuarlardan. Göz kamaştıran tasarımı ve masumiyetin simgesi inciler gelinlere çok yakışıyor.

Pırlanta Fantezi Broş

Pırlanta Fantezi Broş gelinine nesiller boyu saklanacak bir hediye vermek isteyenler için ideal bir seçim. 18 ayar sarı altından olan broş Mısır tarihinin görkeminden esintiler taşıyor. Papirüs yaprağı şeklindeki broşun üretimi tamamen el işçiliğidir. 29 adet yuvarlak kesim pırlanta ve 1 adet yakut barındıran broşu geline uygun bir düğün hediyesi. Günün en özel kişi olan gelinlerin ışığını eşsiz tasarımıyla tamamlar. Broş en mutlu günü hatırlatan değerli hediyelerden biri olabilir.

Ariş Pırlanta tüm özel günlerde sevdiklerinize en güzel hediyeleri vermenizi sağlıyor. Sevdiklerinize değerlerini göstermek için benzersiz hediyeleri https://www.arispirlanta.com/ adresinden alın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi