Kadın Plaj Giyimde Ezber Bozan Modeller! Dagi!

Dagi, plaj giyiminde kadınların şıklık yarışında öne geçmesini sağlıyor. Yeni sezon renklerinden oluşan plaj giyim ürünlerini inceleme ve uygun fiyata alım için siteye gelin.

Siyah Beyaz Yüksek Bel Bikini Altı

Siyah beyaz yüksek bel bikini altı, her sezon plajları süsleyen klasik renklere sahip. Yüksel bel olan bikini altı rahat hareket imkanı verir. İri çiçeklerle süslü ürün aynı tarz kumaştan bir üstle kombinlenir. Böylece takım olan bikininiz plaja tarzınızla damga vurmanızı sağlar. Ayrıca aynı motiflere sahip uzun bir kimono kullanabilirsiniz. Bikini altının üzerine üçgen yaka bir bikini üstü seçerek seksi bir görünüme kavuşursunuz. Her giyim tarzına uygun klasik kesim bikini altını oldukça uygun fiyata alabilirsiniz.

Sarı Kalın Askılı U Yaka Mayo

Sarı kalın askılı U yaka mayo klasik bir tarzdadır. Her vücut tipine sahip kadın rahatlıkla giyebilir. Tek parça olduğu için kombin yapma sıkıntısı yaşatmaz. Kumaş yapısındaki dik çizgiler ürünün oldukça şık durmasını sağlar. Kimono uyumunu kullanarak plajda kendi sitilinizi gösterebilirsiniz.

Dagi Bayan Hâkî Mayo

Dagi bayan hâkî mayo, markanın kendi üretimidir. Göğüs altında bulunana pencere mayoya ayrı bir hava aktar. İnce askılı olan ürün tek parça olmaması sebebiyle ek kombin gerektirmez. Kimono benzeri parçalar ila oldukça şık bir plaj tarzı yaratırsınız. Plaj terlikleri, şapkalar veya güneş gözlüklerinizle plaja girdiğinizde ilgi odağı olursunuz. Bu ürün daha çok klasik bir tarza sahiptir. Üstüne giyeceğiniz bir plaj elbisesi sizi bambaşka bir havaya sokar.

Dagi Bayan Sarı- Pembe Monokini

Plajlarda şıkça görülen ürünlerden biri Dagi bayan sarı- pembe monokini olmaktadır. Straplez kesim göğüs kısmında ince boyun askısı vardır. Alt bikini kenarları bağlanan ürün oldukça seksi görünmenizi sağlar. Göbek deliğini kapan ürünün yan ve sırt dekoltesi şık bir görüntü oluşturur. Pembe, beyaz ve sarı renklerinin harmonisi olan monokini tarzınızla yaza damga vurmanızı sağlar.

Dagi imzası taşıyan giyim ürünleriyle tarz olmak çok kolay ve masrafsız. Her yaş grubu için tasarlanan kıyafetleri almak parmaklarınızın ucunda. https://www.dagiunderwear.com/ tıklayın sepetinizi doldurun.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi