Yazın Baharı Columbia Tasarımları ile Sürdür!

Columbia, dış mekan sporlarının küresel çapta tanınan ve geniş ürün alternatifleri sunan alışveriş sitesidir. Açık alan aktivitelerinde gereken tüm malzemeleri güvenle temin etmenizi sağlar.

Zero Rules II Kadın Polo T-shirt

Bahar ve yaz aylarında en çok kullanılan ürünlerin başında tişörtler gelir. Zero Rules II kadın polo t-shirt bu sezonunda en sevilen ürünlerindendir. Tayt, pantolon, şort ve eteklerle kendi sitilinizi yaratmanıza olanak verir. Canlı rengiyle baharı hatırlatan bu ürün spor veya günlük kullanıma uygundur. Yaka kısmında yer alan düğmelerle sade ama şık bir görüntü sergilersiniz. Her alanda kullanılan polo yaka tişört pek çok kadının kurtarıcı parçasıdır.

Silver Ridge Erkek Kargo Şort

Şortlar, kadınlar kadar erkeklerinde dolabında yer kaplar. Özellikle sıcak aylarda Silver Ridge erkek kargo şort ile ekstra konfor elde edilir. Kargo şort, gün ışınlarından koruma ve nem emme benzeri özellikleriyle spor giyimde öne çıkar. Günlük hayatta kullanımının yanında rafting gibi sporlar içinde ideal bir üründür. Ayarlanabilir kemer ile gizli fermuar şortu çok daha kullanışlı hale getirir. Özel tasarımı sayesinde son derece rahat olan modelle istediğiniz spor etkinliğine katılabilirsiniz.

Firwood Camp II Pant Kadın Pantolon

Pantolonlar farklı üst parçalarla tarzınızı yansıtan ürünlerdir. Her kesimden ve yaş grubunda kadının dolabında çeşitli modellerde pantolona rastlanır.  Dolabınızda yer alması gereken modellerden biri de Firwood Camp II Pant kadın pantolon. Leke itme ve su tutmama özelliğiyle bu ürün fazlasıyla kullanışlıdır. 2 taraflı streç kumaş ile üretilen model tüm gün rahatlık sağlar. Daha çok yaz aylarına uygun olan bu pantolonla kampa ya da doğa yürüyüşüne gidebilirsiniz.

Facet 60 Low Outdry Erkek Ayakkabı

Spor yaparken ya da günlük kullanımda ayakkabı tercihi önemlidir. Ayak sağlığı ve konfor için ayak yapısına uygun modeller alınmalıdır. Facet 60 Low Outdry erkek ayakkabı bordo ve sarı kullanılan tasarımıyla oldukça şıktır. Bağcıklı olan ayakkabının yan tarafında markanın arması vardır. Farklı ölçülere göre üretilen model güçlü zemin tutuşu sağlar. Su geçirmezlik ve nefes alma özelliğiyle pek çok kişinin ilk tercihidir.

Sizde spor ekipmanlarınızı Columbia üzerinden alarak kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Her  amaca uygun ürünler içeren https://www.columbia.com.tr/ adresinde ihtiyaçlarınızı giderin.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi