Avon ile Cildini Koru!

Kaliteli ve geniş ürün çeşitleri ile size sunduğu hizmetleri devamlı olarak geliştirmektedir. Hayatın her alanında herkes tarafından bilinen bir marka olan Avon kozmetik sektöründe yer alıyor. Kendisini yenileyerek ve geliştirdiği yeni ürünleri ile piyasadaki yerini koruyor. Cildini ve güzelliğini korumak isteyen milyonlarca kadının güvendiği bir marka.

Anew Protinol Power Serum 30 ml

Cildi yenilerken güçlendiren Anew protinol serum 30 ml bir hafta içinde etki ediyor. Kolojen desteği vererek kolojen koruması ile cildi güçlendiriyor. Her cilt tonuna ve tipini uygun bir üründür. Her yaş grubu için uygun. Koljen cildin yenilenmesi için gereken bir maddedir. Yenilenemeyen cilt koruma kalkanlarını kaybetmiş olur.

Anew Koyu Halka Görünümünü Düzgünleştiren Göz Altı Kremi

Cildin yaşlandığının en büyük göstergelerinden birisi göz çevresindeki koyu renk halkalar. Anew koyu halka görünümünü düzgünleştiren göz altı kremi koyu halka görünümünü aydınlatıyor. Gündüz kremi olan bu ürün sabahları göz altlarına uygulanıyor. Her yaş grubu için ayrı bir ürün mevcut. Bu ürünlerin içerikleri bir biriden farklı olabiliyor. Bu ürünler dermatologlar tarafından test edildikten sonra müşterilere sunuluyor.

Vitamin C Canlandırıcı SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon

Cildimizi korumak nem dengesini sağlamak ile mümkün bunun için nemlendirici kremler ve losyonlar kullanılması gerekiyor. Bunun için ürünlerden biri Vitamin C Canlandırıcı SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon cildi nemlendirir. Aynı zamanda cilde mat bir görüntü vermektedir. Kullandıktan sonra leke bırakmaz. SFD 50 işe güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Herkesin cildi aynı değil bu yüzden cilt tipine göre bakım yapılmalıdır. Cildinize uygun ürünü kullanmadınız zaman cildi korumak yerine zarar verebilirsiniz.

Clearskin Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Tazeleyici Tonik 100 ml

Cildi koruma temiz tutmak ile sağlanıyor. Clearskin Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Tazeleyici Tonik 100 ml cildin üzerindeki makyaj ve kiri temizleyerek cildin nefes almasına imkan tanıyor. Cilt daha berrak ve temiz görünüme kavuşuyor. Nefes almaya başlayan cilt aynı zamanda kendisini yeniliyor. Avonun yenilenmiş ürünlerinde biri olan tonik papatya ve buğday özü ile cildi yeniliyor. Sivilce görünümünü azaltmak içinde kullanılmaktadır.

Avon Care Yüz ve Vücut Için Günes Kremi SPF50 150 ml

Yaz boyu güneş ışınlarından koruduğumuz cildimizi kışın güneş ışınlarında korumamız gerekiyor. Sağlıklı bir cilt için yaz kış vazgeçmeden Avon Care Yüz ve Vücut Için Günes Kremi SPF50 150 ml kullanmalıyız. Güneş kremlerinin koruma dereceleri her cilt için değişmektedir. Bu yüzden kendi cilt tipinize uygun güneş kremi almanız önemlidir.

Cilde kusursuz görünmünü vermek ve korumak için dünyanın her yerinden kadınlar Avonu seçiyor. Güzelliğine önem veren kadınların çoğundan tam not alan bir marka ile çalışmak önemli. Sürekli değişim geçiren ve bu değişimi ürünlerine uygulayan avon https://kozmetik.avon.com.tr/  cildinizi korumak için sizleri de bekliyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi