Tüm Kayak Ürünleri Columbia’da!

Columbia’da Dev Kış İndirimi! Kayak mont, aksesuar ve ekipmanlarında olağanüstü indirimler sizi bekliyor!

Bu fırsatı kaçırmamak ve hemen kış tatili ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizin de yapmanız gereken tek şey Columbia’ya uğramaktır.

Whirlibird IV Interchange Erkek 3 in 1 Mont ile Kışın Zorlu Şartlarına Hazır!

Kış tatilinde ya da kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde Columbia’nın eşsiz kayak ve kış montlarını takip etmek yapılabilecek en mantıklı şeydir.

Columbia Whirlibird IV Interchange Erkek 3 in 1 Mont; sıra dışı özelliklere sahip, son derece korunaklı ve soğuğu hiçbir şartta hissettirmeyen yüksek kaliteli bir ekipmandır.

Su geçirmez yapısı sayesinde ıslanmaz ve ısı yansıtma teknolojisi kullanarak tasarlanmış olmasından, vücut ısınızı korumak için size yansıtır. Tek montta üç farklı kullanım imkânı sunmakta olan bu mont bütün kış için yeterde artar!

Kayak kartları ve kayak gözlüğü gibi ekipmanlar için özel olarak tasarlanmış iç fermuarlar tasarımı etkilememek adına iç astara gizlenmiştir. Çok cepli olması, üzerinde tek seferde çok fazla eşyayı taşımaya olanak sağlamaktadır.

Montun en kullanışlı özelliği ise ayarlanabilir manşetleri sıkarak montu tamamen vücut ile birleştirmek ve hava girişini önlemektir. Aynı şekilde kapüşonda kapatılabilmektedir.

Whirlibird IV Interchange Kadın 3 In 1 Mont ile Kış Tatiline Hazırız!

Çok güçlü, çok şık, çok dayanıklı! Bütün kış için tek parçayı üç farklı şekilde kullanmaya hazır mısınız?

Kadınların en çok önem gösterdiği dış görünüş meselelerinden biri farklı olmaktan doğar. Bu mont tek başına üç farklı seçenek ile kullanım avantajı sağlamaktadır. Isı yalıtımlı ve su geçirmez yapısı ile nefes alan bir model olarak dikkatleri çekmektedir.

Kayak tatilleri için tasarlanan bu sıra dışı mont, sabit kordon ile ayarlanabilir kapüşon ve ayarlanabilir manşetleri ile vücuda sıkı sıkıya oturan bir yapıya sahiptir.

Çok sayıda cebi sayesinde üzerinizde fazla eşya taşımanıza olanak sunan bu müthiş tasarım; Whirlibird IV Interchange Kadın 3 In 1 Mont ile tanışmaya hazır mısınız?

Last Tracks Erkek Mont

Columbia’nın son derece modern ve şık tasarımını iki renk seçeneği ile sizlere sunmakta ve kış tatilinize hazırlanmanıza yardım etmek için burada!

Last Tracks Erkek Mont ile sizde kışa hazır olun! Kışın hiçbir olumsuz etkisini hissetmeyeceğinize dair sizi temin ederiz!

Ürün ısıyı yalıtan ve suyu geçirmeyen bu sayede ıslaklık hissi oluşturmayan bir yapıya sahiptir. Rahat manşetleri bulunur ve etek ucundan gelen soğuk havayı kesmek adına sıkıca kapatılabilmektedir. Üste oturan yapısı ve yarı mat renkleri ile tüm dikkatleri kar tatilinde üzerinizde toplayın!

Sizde bu şık ve dayanıklı kar ekipmanlarına ulaşmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Columbia’nın resmî web sitesi adresinden (https://www.columbia.com.tr/) sipariş vermek ya da size en yakın şubeye ulaşmaktır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi