Erkek Gömlek Modelleri Colins

Online giyim sitleri arasında olan Colins, moda dünyasına yön veren markalardan biridir. Kadın ve erkek giyim ürünlerinde kaliteli ürünlerin satışını yapan marka. Göz alıcı kombinler yaratma için kaliteli ürünleri sunar.

Regular Fit Ekoseli Turuncu Erkek Uzun Kol Gömlek

Kareli veya ekoseli gömlek sokak stilinden hoşlanan erkeklerin tercihlerindendir. Kış mevsimine de uygun olan bu ürünler farklı parçalarla birleştirilerek kusursuz görüntüler ortaya çıkarır. Regular fit ekoseli turuncu erkek gömlek, altına giyilen tek renk tişört ve koyu renk pantolon ile rahat ve spor görünmenizi sağlar. Canlı renk karışımlarından oluşan bu tarz gömleklerin altına jean pantolonlar veya chino pantolonlar uygun olmaktadır. Hırka, kazak ve ceket modellerinin uygun seçimleri de eşsiz görünmenizi sağlar. Bot modelleri ve spor ayakkabı modelleri mevsimlere göre kullanılarak cool ve tarz görünümler sağlanır. Yüzde yüz pamuktan üretilen gömlek kışın sıcak tutan kombinlerde ideal parçalardır. Gömlek içine giyilen tişört, gömlekte olan renklerden bir tanesi olabilir. Tişörtün tek renk olması karmaşık ve göz yoran kombinlerin ortaya çıkmasını önler. Gömlek kombinlerine eklenen aksesuar detayları daha hoş görünmenizi sağlar.

Regular Fit Basic Bej Erkek Kısa Kol Gömlek

Tek renk olan sade gömlekler daha klasik giyinmeyi seçen erkeklere uygundur. Yaz mevsimine uygun olan Regular fit basic bej erkek kısa kol gömlek bütün renklere uyumludur. Bej renk gömlekler mevsim fark etmeksizin kullanılabilen ürünlerdir. Tek cepli olan ürün minik düğmelere sahiptir. Kol kısımlarının ağızlarında katlama detayları gömleğe farklı bir görüntü katar. Klasik gömlek kesiminde üretilen ürünün kumaşı yüzde yüz viskozdur. Kışın hırka veya ceketlerin altına giyilebilen ürün kaliteli ve kullanışlıdır. Açık renk olmasını avantajı olarak sevilen tüm renklerle kullanılabilir. Aynı ürünün klasikten geçemeyenler için siyah rengi de mevcuttur. Koyu renk kumaş pantolonlar, kotlar ya da yazın şortlarla giyilebilir.

Dar Kesim Yeşil Erkek Uzun Kol Gömlek

Uzun kollu gömlek modelleri tüm erkek dolaplarında yer bulan standart kıyafetlerdir. Dört mevsim hava şartlarına göre farklı parçalarla giyilebilir. Dar kesim yeşil erkek uzun kol gömlek zayıf ve göbek sorunu olmayan bireyler için daha uygundur. Ürünün yakasında ve kol manşetlerinde, ön kısmında kullanılan küçük düğmeler kullanılmıştır. Çok sayıda renk seçeneği olan ürün dar kesimde tasarlanmıştır. Çalışma ve günlük kullanımın değişmez parçalarıdır. Her ortamda dikkat çekmeye uygun kombinler yaratılabilir. Takımların altına veya blazer ceketlerle şık görüntüler yaratılır. Dar kotlar, geniş paçalı kotlar, kumaş pantolonlar ve renkler ürün kombinlerinde kullanılır.

Slim Fit Kareli Siyah Erkek Uzun Kol Gömlek

Gömlek modellerinde daima modanın parçası olan kareli gömlekler her yaş grubunda erkeklere hitap eden klasik ürünlerdir. Slim fit kareli siyah erkek uzun kol gömlek dört mevsim için uygun tasarımlardandır. Yaz sıcağında fazla tercih edilmeyen ürün serin havalarda sıkla çeşitli kombinlerde kullanılır. Dar kesime sahip olan ürün yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Kareli gömlekler çok farklı kullanım seçeneklerine uygundur. Kışın düz renk badiler veya tişörtlerle kullanılmaktadır. Dar kotlar, kumaş pantolonlar tarzını yansıtan tasarımlara dönüşür.

Slim Fit Safran Erkek Uzun Kol Gömlek

Her mevsimde kullanılan gömlekler çeşitli renk ve modellerde müşterilere sunulurlar. İki cep detayı olan slim kesim ürün sade renktedir. Tamamen pamuktan üretilen ürün, terletmez, koyu renk düğmeleri olan gömlek şık görüntüyü garantiler. Günlük kullanımda ve çalışma yaşamında dikkat çeken giyim tarzına sahip olmanızı sağlar.

Modaya yön veren markaları ve tasarımları müşterilerine ulaştıran Colins, yüksek kaliteli ürünleriyle tanınır. Erkek giyiminde fark yaratan gömleklere ve diğer giysi seçeneklerine ulaşmanın yolu Colin’s (colins.com.tr) adresidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2023 Yeni Gezi · · yenigezi