Belçika Gezilecek Yerler

belcika

belçika gezilecek yerler, Tüm dünyayı detaylı bir şekilde tanıtmaya, her şehrin gezilecek yerlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. En son İsviçre’nin birçok şehrindeki önemli yerleri ve gece hayatını aktarmıştık, şimdi ise Belçika’ya geçiyoruz. Avrupa’nın en nadide, en gelişmiş ve en sakin ülkelerinden biri olan Belçika’nın senede yüz binlerce turist ağırladığı biliniyor. Çok fazla tarihi eser barındırmasa da ülkede yer alan doğa ve gece hayatı oraya gitmemiz için yeterli bir neden; bunun yanı sıra ülkedeki devasa kaleleri ve mükemmel mimariyi de es geçemeyiz.

Belçika Gezilecek Yerler adına tabi ki ilk olarak Brüksel’i önereceğiz, ondan sonra ise Antwerp’e geçmeniz en iyi karar olacaktır. Ghent de yine ülkenin en güzel şehirleri arasında yer alırken Belçika Turistik Yerleri bunlarla sınırlı değil. Son olarak Bruges ve Liege’i de bu listemiz arasına ekleyeceğiz. Belçika Gece Hayatı az önce de değindiğimiz gibi fazla hareketli ve Hollanda gece hayatını aratmayacak derecede. Yakın zamanda şehir şehir tanıtımları da aktaracağız sizlere.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi