Brüksel Gezilecek Yerler

bruksel

brüksel gezilecek yerler, İsviçre rehberlerimizi geride bıraktıktan sonra dün Belçika rehberlerine startı vermiştik. İlk önce ülkede gezmeniz gereken yerleri kabaca aktırmıştık, şimdi ise detaylı bir başlangıç yapacağız. İlk rehberimiz Brüksel üzerine olacak. Brüksel Gezilecek Yerler adında ilk olarak Musée David et Alice van Buuren’i öneriyoruz. Burası bir sanat müzesidir ve hem bahçesiyle hem de içinde barındırdığı sanat eserleriyle fazlasıyla dikkatinizi çekecektir. Bunun yanı sıra Grand-Place da yine şehrin en dikkat çekici yapıtıdır. Mükemmel bir mimariye sahiptir ve aynı zamanda şehrin merkezinde yer alır.

Brüksel Turistik Yerleri adına önerilerimiz tabi ki bunlarla sınırlı değil. Town Hall (Hotel de Ville) şehrin merkezi olarak gösterilir. Burada saatlerce zaman geçirebilir, yemek yiyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Serres Royales De Laeken de yine şehrin en tarihi yapıtlarından biri iken son olarak Forêt des Soignes’ı gezmenizi öneriyoruz. Burası gezmeye açık, hiç yıpratılmamış bir gezi ormanıdır. Brüksel Gece Hayatı ise oldukça hareketli, sabahlara kadar devam eden bir yapıda.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi