Bern Gezilecek Yerler

bern

bern gezilecek yerler, İsviçre’nin her köşesini anlatmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıttığımız yer İsviçre’nin başkenti Bern olacak. Burası bir başkent olmasına rağmen teknolojik bakımdan pek de gelişmiş olduğunu söyleyemeyiz. Ancak şehrin hem mimarisi hem de doğa ile iç içe olması bizleri bu şehrin Avrupa’daki tüm şehirlerden daha güzel olduğu konusunda hemfikir yapıyor. Peki Bern’de gezilecek yerler neresidir. Sizlere güzel bir liste hazırladık. İlk olarak Rose Garden’a (Rosengarten) uğramanızı öneriyoruz. Burası güzel bir bahçe, güzel bir korudur. Bunun yanı sıra biraz da eğlence istiyorsanız Adventure Rooms kesinlikle kaçırılmayacak yerler arasında bulunuyor.

Bern Turistik Yerleri hakkında yapacağımız öneriler tabi ki üstteki ikisiyle sınırlı değil. Marzili Aareschwimmen de yine gidilmesi gereken yerler arasındayken, Bern’i tamamen gezmenizi öneriyor, şehir içinde yürümenizi tavsiye ediyoruz. Gurten de yine şehri kuş bakışı, tepeden görmenizi sağlayacak bir tepedir; buraya da çıkabilirsiniz. Bern gece hayatı ise pek de hareketli değil. Ancak Bern’in Avrupa’daki en yaşanabilir kent olduğunu oraya gidince anlayacaksınız.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi