Cenevre Gezilecek Yerler

cenevre

cenevre gezilecek yerler, Şimdi de geldik İsviçre’nin belki de en gelişmiş şehrine, Cenevre’ye. Ülkenin en büyük şehri Zürih olarak nitelendirilse de Cenevre’nin çok daha zevkli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz; yapabileceğiniz aktiviteler çok daha fazla. Peki Cenevre’de nerede gezilir? Bunun cevabını detaylı önerilerle vereceğiz. Cenevre gezilecek yerler adına ilk olarak Bain de Paquis’i öneriyoruz; burası şehrin en bilindik plajıdır ve yazın değil de kışın ziyaret edilmesi gerekir; oranın havası kışın çok daha güzel. Lake Geneva, yani Cenevre Gölü de yine görülmeye değer, hatta kesinlikle kaçırılmaması gereken yerlerden bir tanesidir. Aynı zamanda bir de doğa turu yapmış olursunuz.

Cenevre Turistik Yerleri adına önerilerimiz tabi ki bunlarla sınırlı kalmayacak. Patek Philippe Müzesi sanat, moda ve tasarı adına içinde eşsiz eserler barındırırken Collections Baur, Musée des Arts d’Extrême-Orient’in de sanatı sevenler ve merak edenler adına iyi bir kaynak oluşturabileceğiniz belirtelim. Son olarak Bike Switzerland’dan bir bisiklet atıp bölgede turlamayı unutmayın. Cenevre gece hayatı da yine övebileceğimiz özellikler arasında yer almakta.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi