Zürih Gezilecek Yerler

zurih

zürih gezilecek yerler, İsviçre’nin en büyük şehriyle İsviçre rehberimizin detaylarını anlatmaya başlıyoruz. Bu şehirde ilk olarak Rietberg Museum’a gitmeniz konusunda ısrarcı davranıyoruz, özellikle sanatla ilgileniyorsanız. Zira burası bir sanat müzesi ve Picasso gibi dünyaca ünlü isimlerin koleksiyonları burada yer almaktadır. Bunun yanı sıra Old Town (Altstadt)’a da gitmeniz gerekmekte. Burada uzun saatler geçirerek alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir ve eğlenceyi bulabilirsiniz. Zaten hemen şehrin merkezinde yer alıyor. Uetliberg Dağı da Zürih’in simgelerinden bir tanesidir. Merkez tren istasyonundan kalkan trenle en fazla yirmi dakikada buraya varıp muhteşem doğa ve şehir manzarasının keyfini çıkarıyorsunuz.

Zürih Sanat Müzesi de yine Zürih Turistik Yerleri arasında yer almaktadır. Buraya girişin ücretli olduğunun altını çizdikten sonra ücretin pek de fazla olmadığını belirtelim. Son olarak bu yazımızda Zürih Hayvanat Bahçesi’ne gitmenizi öneriyoruz. Buradaki hayvanat bahçesinin ülkemizdeki hayvanat bahçelerinden çok daha doğal ve ilgi çekici olduğunu göreceksiniz. Zürih Gezilecek Yerler hakkında vereceğimiz öneriler bu kadar, diğer şehirlerle İsviçre’yi sizlere anlatmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi