Bodrum Plajları Yerli Yabancı Turistlere Kapılarını Açıyor

Bodrum Plajları Yerli Yabancı Turistlere Kapılarını Açıyor

Dünyanın dört bir yanından ziyaretçileriyle dolup taşan Bodrum, güzelliğine güzellik katan denizi ve plajlarıyla her göreni kendine hayran bırakıyor. Yabancı turistler kadar ülkemiz vatandaşlarının da tercih ettiği Bodrum, sadece plajlarıyla, deniziyle değil gece hayatıyla da tatilcilerin tercihi olmayı başarıyor. En sevilen bölgelerinden biri olan Bitez Plajı oldukça popüler yerlerinden birisi olarak denize girmek isteyenleri ağırlıyor. Bodrum görülmesi gereken yerler sıralamasında ilk sırada yer alan plaj övgüyü hak ediyor.

Bodrum Plajları Ziyaretçilerini Büyülüyor

Bodrum merkeze biraz uzak kalan Karaincir’de dünyanın en güzel denizleri arasında yer alıyor. Uzun sahil şeridi, kaliteli tesisleriyle mutlaka Bodrum’a gidenlerin görmesi gerekiyor. Karaincir Plajına 10 dakika uzaklıkta bulunan bir diğer cennet yerlerden biri de Akyarlar Plajı oluyor. Yaz aylarının en sevilen rotası olan Akyarlar Plajı maviliğiyle ve temiz kumsalıyla büyülüyor. Ortakent Yahşi plajı da mavi bayrağa sahip plajlar arasında bulunuyor. Yerel halkında favori noktası olan plaj yerli yabancı turistleri büyülüyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi