Bogota Gezilecek Yerler

bogota

bogota gezilecek yerler, Dün sizlere Kolombiya’de Gezilecek Yerler adında genel bir tanıtım yazısı yazmıştık. Artık detaylı şehir anlatımlarına geçmenin vakti geldi ki o yazımızda da Kolombiya’da ilk olarak Bogota’yı gezmeniz gerektiğini belirtmiştik. Bogota Gezilecek Yerler adına ilk olarak Bogota’s Ciclovia’yı önereceğiz sizlere. Burası bir bisiklet parkurudur ve oradan bisiklet kiralayabilir, saatler boyunca güzel vakit geçirebilirsiniz; sıradan bir parkur olmadığını not olarak geçelim. Ayrıca Botero Müzesi de kesinlikle gezmeye değer, hatta gezmeniz gerekiyor. Burası bir sanat müzesidir ve girişte hiçbir ücret talep edilmiyor. Mükemmellik sertifikası bulunduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Bogota Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Altın Müze’yi de listemiz arasına ekliyoruz. Burası özel bir müzedir, bir tarih müzesi. Teatro Mayor Julio Mario Santodomingo, burası bir tiyatro salonu. Burada bir gösteri izlemeden dönmeyin. Son olarak da Mount Monserrate’i öneriyoruz. Şehri kuş bakışı izlemek istiyorsanız teleferikle çıkabilir, o zevki tadabilirsiniz. Bogota Gece Hayatı taverna tarzıyla fazlasıyla renklidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi